Династія Піщанського НВО

( 25 Голоса (ів) ) 

Мальовниче село Підставки, що на Черкащині. Тут у 1936 році в сім’ї директора школи Онопрієнко Івана Остаповича та вчительки Олександри Кіндратівни народився син Анатолій. Невдовзі появилися в Анатолія сестра Людмила та брат Володимир.

       Щаслива була сім’я. Пройшов невеликий проміжок часу і на нашу землю насунула чорна хмара фашизму. Війна зруйнувала всі плани, надії і сподівання усієї сім’ї.

Діло майстра величає!

( 21 Голоса (ів) ) 

Цей мудрий народний вислів неначе спеціально був складений багато століть назад  про  Ляшенка Анатолія Вікторовича, людину, якою ми пишаємося і яку ставимо в приклад іншим, проте все по порядку… У селі Піщана вже 14 років працюють на життєдайних  полях Білоцерківщини славні   хлібороби селянсько-фермерського господарства «ЛАД», яке  започаткував  і очолює з 2000-го року  Ляшенко Анатолій Вікторович - надзвичайно чуйна, духовно багата  людина, висококваліфікований керівник-агроном. 

З історії школи села Піщана

( 19 Голоса (ів) ) 

Видатні люди рідного краю. Велич кожного краю — в людях, які тут живуть. І особливо в тих людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток науки, культури.