Життєве кредо

Дитина – неповторна і дивовижна краплинка живої джерельної води води, яку треба берегти, цінити, любити і лише тоді вона перетворюється в повноводну річку, бездонне море, могутній океан – океан почуттів, емоцій, вражень.

Наш девіз!

В «Ромашці» ми зростаємо,

Багато хочемо знати.

Ми до зірок дістанемо –

Лиш треба підростати.

Тиждень безпеки

( 0 Голоса (ів) ) 

 

В рамках проведення тижня безпеки дитини в дитячому садку «Ромашка» пройшло ознайомлення дітей з правилами поводження з вогнем. Була проведена екскурсія до протипожежного щита з метою ознайомлення малюків із засобами боротьби з вогнем. Дітлахи із задоволенням  розглянули і обговорили кожен предмет,який знаходився на щиту.

Була проведена бесіда «Вогонь  -  друг чи ворог»,в ході якої малюки ділилися враженнями з власного досвіду.На свіжому повітрі дошкільнята отримали практичні навички гасіння вогню за допомогою води та піску.

 Директор Піщанського НВО Ляшенко Л.П. ознайомила дітей з тривожною кнопкою в своєму кабінеті, яка спрацьовує в надзвичайних ситуаціях. Малюки з цікавістю розпитували директора про дію кнопки,за що отримали солодкий подарунок.

Згідно плану проведення тижня безпеки медсестра  дитсадка Качан В.В. провела з малятами бесіду про ліки та вітаміни,а також показала на практиці, як надавати першу допомогу при незначних ушкодженнях.

 

 

                                                                                                                                 Вихователь Крижанівська О.Б.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

( 1 Голос ) 

Щороку в четверту суботу листопада світ визначає пам’ять жертв Голодомору.    Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією.      Дуже важко маленьким дітям повністю зрозуміти жахи і жорстокості, які супроводжували Голодомор. І справа не в тому, – чи вони  зрозуміють ці жахіття. Справа в тому, що нашим обов'язком є зробити все, щоб наші вихованці свідомо та переконливо пом'янули пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33 рр.

   24 листопада в дитсадку «Ромашка»  з дітьми була проведена бесіда про геноцид українського народу. Малятам була представлена презентація на цю тему, бесіда про хліб  «…шана хлібові – одна! Всяка скибочка смачна – зачерствіла і пухка. В кожній – праця нелегка…». Дітлахи ділилися своїми враженнями від побаченого і почутого…На завершення діти отримали квітку незабудку – символ Голодомору.

Вихователь О.Б. Крижанівська

Осінній ярмарок

( 4 Голоса (ів) ) 

   З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого там тільки не було… Одні їхали щоб продати, інші щоб купувати, і обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці… То ж у п’ятницю,20 жовтня, в «Ромашці» відбувся чудовий осінній ярмарок.

  Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Одягнені в українські костюми  діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. З захватом діти були справжніми продавцями осіннього ярмарку, вони по дорослому торгувалися, скуплялися, чого тут тільки не було: і кексики, і крученики, і пироги з різними начинками, і смачне печиво, і торти…  На доброму ярмарку всі побували, одні продавали, інші купували, співали, сміялись та ще й танцювали.            Пісня-танок «Вареники»  по закінченню свята підняла настрій усім присутнім.

Великдень всіх нас на гостини просить

( 1 Голос ) 

               

   Великдень всіх нас на гостини просить,

Малює сонце полотно небес,

           І крашанку, як усмішку, підносить:

               -Христос воскрес! – Воістину воскрес!

14 квітня 2017 року, напередодні Великодня, у дитячому садочку «Ромашка» Піщанського НВО відбувся виховний захід «Світлий день Великдень» та виставка дитячих робіт.  Діти декламували вірші, танцювали, виконали пісню « На тарілці крашанка»,  із задоволенням погралися в хороводну гру «Печемо пасочку».

На захід завітали батьки, вчителі та учні початкових класів. Своїм виступом дітлахи надали святкового настрою усім присутнім.

                                                                                           Вихователь Крижанівська  О.Б.

 

 

Відкриття ігрового майданчика

( 3 Голоса (ів) ) 

Радість, посмішки, щасливі обличчя не дивлячись на холодну, але сонячну погоду.Для дітей, які навчаються і виховуються у Піщанському НВО Білоцерківського району  відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарували цей майданчик малечі для веселого й активного відпочинку громада села  за підтримки  сільського голови Музики Василя Романовича та районного депутата Ляшенка Анатолія Вікторовича.

У дошкільному відділенні працює різновікова група. ЇЇ відвідують 20 малюків. Майже всі діти села Піщана охопленні дошкільним вихованням Піщанський сільський голова Музика В.Р. подбав не лише про благоустрій зони відпочинку для малюків, а й про сучасний ремонт приміщення школи та дошкільного відділення. На святі була присутня начальник відділу освіти Кравченко О.П. Вона подарувала дітям багато іграшок. А тим часом малеча на практиці «приймала» й оцінювала подарунки: ігровий майдданчик з гірками, перешкодами, каруселями й гойдалками, іграшки. Шевчук Раїса Дмитрівна від імені батьків та дітей села Піщана подякувала Василю Романовичу за фінансування дитячого майданчика, ремонт приміщення. Директор Піщанського НВО Лященко Л.П. висловила подяку батькам, які брали активну участь в облаштуванні ігрового майданчика, сільському голові  Музиці В.Р. та директору СФГ «ЛАД» Ляшенку А.В.

"Ми-одна сім'я, ми- одна родина"

( 1 Голос ) 

Саме  під таким гаслом було проведено заняття в дитячому садку "РОМАШКА". Розпочалося заняття грою "Компліменти", під час якої дітки обмінювалися один з одним приємними теплими словами, передаючи з рук в руки іграшкове сонечко.Таким чином малюки налаштувалися на подальшу бесіду про свої родини, згадували прислів'я про сім'ю.

З великим задоволенням діти заспівали пісні про Україну та про родину, чим висловили свою любов до найрідніших. Називаючи гарні та лагідні слова про маму і тата, дітлахи виклали за допомогою пелюсток " квітку любові", а також розповідали про свої родинні деревця, які виготовили разом з батьками. В піднесеному настрої на завершення заняття діти розмалювали картинки "Я і моя родина", щоб подарувати своїм рідним.

Графік роботи дошкільного відділення

( 2 Голоса (ів) ) 

 

8.00 – 9.00 – прийом дітей, ранкова гімнастика;       11.40 – 12.20 – підготовка до обіду, обід

9.00 – 9.20 – Підготовка до сніданку, сніданок;         12.20 – 14.30 – сон

9.20 – 9.40 – ігри, підготовка до занять;                        14.30-15.00 - поступовий підйом, за гартувальні процедури

9.40 - 10.40 – Колективні та індивідуальні заняття;   15.00 – 15.25 – полуденок. 15.25 – 17.00 прогулянка, повернення додому

10.40 – 11.40 – прогулянка;

 

Двомісячник благоустрою в Піщанському НВО

( 2 Голоса (ів) ) 

В Піщанському НВО  продовжується двомісячник благоустрою. Вихованці дитячого садка  «Ромашка» разом з вихователем  Крижанівською О.Б., директором школи Ляшенко Л.П., завгоспом Синявським М.В., вчителем фізкультури Скаржановською К.І. посадили молоді ялинки. Дітки пообіцяли доглядати за ялинками і щодня їх поливати.

День здоров’я «Весняні забави».

( 3 Голоса (ів) ) 

      У дитячому садочку «Ромашка» Піщанського НВО пройшов День здоров’я «Весняні забави». У  підготовці свята взяли участь учитель  фізкультури Скаржановська К.І., вихованці садочка та їх вихователі Крижанівська О.Б.,  Кириченко Л.Л., учні 1-7 класів разом  з класними керівниками. У програмі  Дня здоров’я різноманітні ігри-естафети як: «Прокоти м’ячик », « Весела зарядка»,«Підметемо доріжки», «Стрибки », «Перенеси стільчик». Ігри  пройшли дружньо, весело, цікаво. Підносили завзятість та настрій учні 1 класу, які підготували танець  для вихованців садочка. Закінчилося свято спільною піснею «Кап-кап». Діти зрозуміли  що здоров’я – це справжній дар, яке потрібно  берегти, шанувати та піклуватися про нього.

8 БЕРЕЗНЯ В САДОЧКУ

( 7 Голоса (ів) ) 

На початку березня в дитячому садку «Ромашка»  малята та працівники закладу вітали чарівних жінок зі святом весни. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків проявленими талантами.