Життєве кредо

Дитина – неповторна і дивовижна краплинка живої джерельної води води, яку треба берегти, цінити, любити і лише тоді вона перетворюється в повноводну річку, бездонне море, могутній океан – океан почуттів, емоцій, вражень.

Наш девіз!

В «Ромашці» ми зростаємо,

Багато хочемо знати.

Ми до зірок дістанемо –

Лиш треба підростати.

Новорічна феєрія

( 0 Голоса (ів) ) 

В дитячому садку "Ромашка" Піщанського НВО 26 грудня відбулось чарівне дійство, присвячене зустрічі Нового року. Вихованці декламували вірші, співали пісеньки, гралися в цікаві ігри з батьками: кидання сніжками, створення зимових сюжетів під час малювання на поліетиленовій плівці. Найбільшою радістю для дітлахів став прихід Дідуся Мороза, з яким і гралися, і танцювали..А для батьків найцікавішим моментом став розіграш жартівливої новорічної лотереї. І діти, і батьки отримали багато приємних вражень та святкового настрою.

                                                                                                             Вихователь Крижанівська О.Б.

Над нами небо голубе

( 0 Голоса (ів) ) 

«Над нами небо голубе»… , саме такою  була тема заняття з образотворчого мистецтва в різновіковій групі дитсадка «Ромашка». Напередодні була проведена бесіда з дітьми про аварію на Чорнобильській АЕС, а також про її наслідки. Вихованці з цікавістю дивились фільм про ліквідацію аварії, ділились своїми враженнями. На занятті з малювання дітлахи відобразили в своїх малюнках красу природи, якою б вони завжди хотіли милуватися в своєму рідному краї.

                                                                                                                 Вихователь дитсадка Крижанівська О. Б.

Новий рік – родинне свято

( 0 Голоса (ів) ) 

27 грудня дитячому садку «Ромашка» відбулося родинне новорічне свято. Дітлахи та батьки декламували вірші, співали пісні, водили хороводи. Та в найбільшому захваті малята були від спільних конкурсів та ігор з батьками: кидалися сніжками, причіплювали сніжинки на парасольки. Батькам дуже сподобалась новорічна лотерея з чарівним передбаченням на майбутнє. Кульмінацією свята став прихід Діда Мороза з подарунками, якого з нетерпінням чекали вихованці. На завершення цього дійства батьки заспівали пісню Скрябіна «З Новим роком і Рождеством».

                                                                                                            Вихователь Крижанівська О.Б.

Тиждень безпеки

( 0 Голоса (ів) ) 

 

В рамках проведення тижня безпеки дитини в дитячому садку «Ромашка» пройшло ознайомлення дітей з правилами поводження з вогнем. Була проведена екскурсія до протипожежного щита з метою ознайомлення малюків із засобами боротьби з вогнем. Дітлахи із задоволенням  розглянули і обговорили кожен предмет,який знаходився на щиту.

Була проведена бесіда «Вогонь  -  друг чи ворог»,в ході якої малюки ділилися враженнями з власного досвіду.На свіжому повітрі дошкільнята отримали практичні навички гасіння вогню за допомогою води та піску.

 Директор Піщанського НВО Ляшенко Л.П. ознайомила дітей з тривожною кнопкою в своєму кабінеті, яка спрацьовує в надзвичайних ситуаціях. Малюки з цікавістю розпитували директора про дію кнопки,за що отримали солодкий подарунок.

Згідно плану проведення тижня безпеки медсестра  дитсадка Качан В.В. провела з малятами бесіду про ліки та вітаміни,а також показала на практиці, як надавати першу допомогу при незначних ушкодженнях.

 

 

                                                                                                                                 Вихователь Крижанівська О.Б.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

( 1 Голос ) 

Щороку в четверту суботу листопада світ визначає пам’ять жертв Голодомору.    Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією.      Дуже важко маленьким дітям повністю зрозуміти жахи і жорстокості, які супроводжували Голодомор. І справа не в тому, – чи вони  зрозуміють ці жахіття. Справа в тому, що нашим обов'язком є зробити все, щоб наші вихованці свідомо та переконливо пом'янули пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33 рр.

   24 листопада в дитсадку «Ромашка»  з дітьми була проведена бесіда про геноцид українського народу. Малятам була представлена презентація на цю тему, бесіда про хліб  «…шана хлібові – одна! Всяка скибочка смачна – зачерствіла і пухка. В кожній – праця нелегка…». Дітлахи ділилися своїми враженнями від побаченого і почутого…На завершення діти отримали квітку незабудку – символ Голодомору.

Вихователь О.Б. Крижанівська

Осінній ярмарок

( 4 Голоса (ів) ) 

   З давніх-давен в Україні пора збирання урожаю закінчується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого там тільки не було… Одні їхали щоб продати, інші щоб купувати, і обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці… То ж у п’ятницю,20 жовтня, в «Ромашці» відбувся чудовий осінній ярмарок.

  Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Одягнені в українські костюми  діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. З захватом діти були справжніми продавцями осіннього ярмарку, вони по дорослому торгувалися, скуплялися, чого тут тільки не було: і кексики, і крученики, і пироги з різними начинками, і смачне печиво, і торти…  На доброму ярмарку всі побували, одні продавали, інші купували, співали, сміялись та ще й танцювали.            Пісня-танок «Вареники»  по закінченню свята підняла настрій усім присутнім.

Великдень всіх нас на гостини просить

( 1 Голос ) 

               

   Великдень всіх нас на гостини просить,

Малює сонце полотно небес,

           І крашанку, як усмішку, підносить:

               -Христос воскрес! – Воістину воскрес!

14 квітня 2017 року, напередодні Великодня, у дитячому садочку «Ромашка» Піщанського НВО відбувся виховний захід «Світлий день Великдень» та виставка дитячих робіт.  Діти декламували вірші, танцювали, виконали пісню « На тарілці крашанка»,  із задоволенням погралися в хороводну гру «Печемо пасочку».

На захід завітали батьки, вчителі та учні початкових класів. Своїм виступом дітлахи надали святкового настрою усім присутнім.

                                                                                           Вихователь Крижанівська  О.Б.

 

 

Відкриття ігрового майданчика

( 3 Голоса (ів) ) 

Радість, посмішки, щасливі обличчя не дивлячись на холодну, але сонячну погоду.Для дітей, які навчаються і виховуються у Піщанському НВО Білоцерківського району  відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Подарували цей майданчик малечі для веселого й активного відпочинку громада села  за підтримки  сільського голови Музики Василя Романовича та районного депутата Ляшенка Анатолія Вікторовича.

У дошкільному відділенні працює різновікова група. ЇЇ відвідують 20 малюків. Майже всі діти села Піщана охопленні дошкільним вихованням Піщанський сільський голова Музика В.Р. подбав не лише про благоустрій зони відпочинку для малюків, а й про сучасний ремонт приміщення школи та дошкільного відділення. На святі була присутня начальник відділу освіти Кравченко О.П. Вона подарувала дітям багато іграшок. А тим часом малеча на практиці «приймала» й оцінювала подарунки: ігровий майдданчик з гірками, перешкодами, каруселями й гойдалками, іграшки. Шевчук Раїса Дмитрівна від імені батьків та дітей села Піщана подякувала Василю Романовичу за фінансування дитячого майданчика, ремонт приміщення. Директор Піщанського НВО Лященко Л.П. висловила подяку батькам, які брали активну участь в облаштуванні ігрового майданчика, сільському голові  Музиці В.Р. та директору СФГ «ЛАД» Ляшенку А.В.

"Ми-одна сім'я, ми- одна родина"

( 1 Голос ) 

Саме  під таким гаслом було проведено заняття в дитячому садку "РОМАШКА". Розпочалося заняття грою "Компліменти", під час якої дітки обмінювалися один з одним приємними теплими словами, передаючи з рук в руки іграшкове сонечко.Таким чином малюки налаштувалися на подальшу бесіду про свої родини, згадували прислів'я про сім'ю.

З великим задоволенням діти заспівали пісні про Україну та про родину, чим висловили свою любов до найрідніших. Називаючи гарні та лагідні слова про маму і тата, дітлахи виклали за допомогою пелюсток " квітку любові", а також розповідали про свої родинні деревця, які виготовили разом з батьками. В піднесеному настрої на завершення заняття діти розмалювали картинки "Я і моя родина", щоб подарувати своїм рідним.

Графік роботи дошкільного відділення

( 2 Голоса (ів) ) 

 

8.00 – 9.00 – прийом дітей, ранкова гімнастика;       11.40 – 12.20 – підготовка до обіду, обід

9.00 – 9.20 – Підготовка до сніданку, сніданок;         12.20 – 14.30 – сон

9.20 – 9.40 – ігри, підготовка до занять;                        14.30-15.00 - поступовий підйом, за гартувальні процедури

9.40 - 10.40 – Колективні та індивідуальні заняття;   15.00 – 15.25 – полуденок. 15.25 – 17.00 прогулянка, повернення додому

10.40 – 11.40 – прогулянка;