Юності пора!

( 1 Голос ) 


Дев'ять років шкільних пролетіло -
І ось воно - прекрасне літо,
Коли чарівним і юним
Вручають документи про освіту!

Вершину першу підкорили діти,
Але попереду дороги і дороги!
Хтось далі в школі здобуватиме освіту,
А хтось піде до іншого порогу.

Та зараз зупинився трішки час...
Батьки, учителі, вручення документів...
Вступає в юність наш дев'ятий клас,
Тож хай омріяне збувається щороз!

                                                   Заступник з НВР  Л.В.Кравчук

Світлина від Людмили Кравчук.

 

 

 

 

 

 Pizza Day

( 2 Голоса (ів) ) 

В продовженні заходу “Cook Smarts” 13 червня  у літньому таборі відбувся Pizza Day, під час якого діти вчились готувати піццу із корисних продуктів. Основа піцци - із яєць, сметани, майонезу та борошна. Начинка - із грибів, цибулі, помідор, перцю та сиру. І ніякої олії та солі. На десерт – смузі із полуниці, шовковиці, суниці, морозива та молока.

Рецепти діти занотували англійською мовою. Yummy-Yummy!!!

                                                                                          Вчитель Яремчук Л.О.

Cook Smarts

( 3 Голоса (ів) ) 

6 червня діти, які відвідують табір, брали участь у заході “Cook Smarts”, на якому ознайомились з поняттям “здорове харчування”. На сковорідці-вок було приготовлено суп із свининою, цибулею, морквою, картоплею, грибами та помідорами; курине філе. І все це без додавання жиру, масла, соняшникової олії та солі. А зверху на решітці на пару була приготовлена запіканка, фарширований перець, яйця, капуста, кабачок та картопля. Все це діти смакували із овочевим салатом (овочі із власних грядок) та компотом. Протягом заходу школярі вивчили багато нових слів і виразів англійською мовою по темі “ Healthy Food”.

                                                                                                                                        Вчитель Яремчук Л.О.

 

Останнній дзвінок 2019

( 2 Голоса (ів) ) 

Ось так креативно ми відсвяткували завершення навчального року! Величезна подяка дітям, батькам, вчителям, громаді села за порозуміння , плідну співпрацю та підтримку!

Світлина від Лілі Ляшенко.

 

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Ми знову в проекті!

( 3 Голоса (ів) ) 

Світлина від Лілі Ляшенко.

52 шкільні команди з усієї України розпочали дводенний тренінг у рамах компоненту "Формування й оцінювання громадянських компетентностей". 
Знайомимося з моделлю та Рамкою компетентностей для культури демократії та матеріалами, якими вчителі можуть послуговуватися на уроках для розвитку громадянських компетентностей наскрізно, пробуємо застосовувати формувальне оцінювання і тестуємо спеціально систему цифрових відзнак. 
Головна спеціаліста Міністерства освіти і науки України Raisa Yevtushenko підкреслила важливість цього проекту, адже це дасть можливість апробувати матеріали, які потім будуть доступними для всіх вчителів України. Під час прямого включення з Осло Iryna Sabor, керівниця програми "Демократична школа", зауважила, що українські напрацювання - новаторські та викликають інтерес в освітян інших європейських країн.
Запрошені школи долучаться до реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти». Приємно що і наша школа долучилася до цього проекту!

                                                            Джерело;https://www.facebook.com/groups/526965577672818/

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Гостинна зустріч

( 1 Голос ) 

Світлина від Лілі Ляшенко.

А до нас знову завітали гості! Вчителі початкових класів з області переймали досвід від наших вчителів : Іваніцької Олени Іваніани (1 клас ) та Шабельної Жанни Вікторівни (4 клас). Наші вчителі і діти показали свій талант,знання з математики, майстерність фарбування писачком, вміння працювати в команді;познайомили гостей з правилами гостинності. Нам було приємно бачити радісні обличчя наших гостей, які були дуже вражені як дітками, так і школою вцілому .

                                                                                             Джерело :www.facebook.com/groups/526965577672818/

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

33 річниця Чорнобиля – відкрита рана на серці Європи

( 2 Голоса (ів) ) 

 

26 квітня 2019 року з учнями 5 класу була проведена година спілкування “ 33 річниця Чорнобиля – відкрита рана на серці Європи”. Діти прослухали інформацію про  подробиці трагедії, переглянули документальний фільм  “Серце Чорнобиля”, прочитали вірші, присвячені героям-пожежникам, пом’янули загиблих , померлих і жертв трагедії хвилиною мовчання та запалили свічки. Висновок, до якого дійшли школярі, такий :

актуальна ситуація на Чорнобильській АЕС засвідчує, що людство не лише не здатне забезпечити себе від нової катастрофи, але й не в змозі бодай у довгостроковій перспективі впоратися з її наслідками.

                                                                                                         Вчитель Яремчук Л.О.

Дочірні категорії