Ми знову в проекті!

( 4 Голоса (ів) ) 

Світлина від Лілі Ляшенко.

52 шкільні команди з усієї України розпочали дводенний тренінг у рамах компоненту "Формування й оцінювання громадянських компетентностей". 
Знайомимося з моделлю та Рамкою компетентностей для культури демократії та матеріалами, якими вчителі можуть послуговуватися на уроках для розвитку громадянських компетентностей наскрізно, пробуємо застосовувати формувальне оцінювання і тестуємо спеціально систему цифрових відзнак. 
Головна спеціаліста Міністерства освіти і науки України Raisa Yevtushenko підкреслила важливість цього проекту, адже це дасть можливість апробувати матеріали, які потім будуть доступними для всіх вчителів України. Під час прямого включення з Осло Iryna Sabor, керівниця програми "Демократична школа", зауважила, що українські напрацювання - новаторські та викликають інтерес в освітян інших європейських країн.
Запрошені школи долучаться до реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти». Приємно що і наша школа долучилася до цього проекту!

                                                            Джерело;https://www.facebook.com/groups/526965577672818/

Світлина від Лілі Ляшенко.

Світлина від Лілі Ляшенко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити