І паросток стане деревом!

( 5 Голоса (ів) ) 

Піщанське НВО - це громадсько-активна школа, яка завжди  готова до змін на краще.     Школа – наш другий дім, в якому ми проводимо більшу частину свого часу. Вигляд сьогоднішнього нашого шкільного подвір’я досить гарний, але нам би хотілося бачити більше квітів та насаджень на ньому. Хочеться, щоб діти та гості  милувалися різнобарвними зеленими оазами. Ось тому, в рамках проведення двомісячника благоустрою, ми  вирішили розробити проект « І паросток стане деревом!». 19 квітня на презентацію цього проекту завітали вельмишановні гості: директор департаменту освіти і науки  Рогова В.Б., заступник голови Білоцерківської районної адміністрації Толочко В.М., начальник відділу освіти Бабенко В.В., представники сільської громади, зокрема, голова сільської ради Музика В.Р., директор СФГ «ЛАД» Ляшенко А.В.

Директор школи Ляшенко Л.П., та президент школи Дубова Віта презентували проект з ландшафтного дизайну території закладу освіти «І паросток стане деревом». Гості та родина Совичів, члени ШКСП «Абетка успіху» , керівником якого є Ходаківська Ю.В., учні випускних та першого класу висадили алею берізок, заклали клумбу з зеленими насадженнями.

Реалізація екологічного проекту – це  не тільки необхідність прикрасити шкільне подвір’я, але й зближення людини з природою, а також ініціатива, креативність, фантазія, уявлення. Творчість прекрасного – чудова ідея! 

Додати коментар


Захисний код
Оновити