Всеукраїнський тиждень права

( 7 Голоса (ів) ) 

Всеукраїнський тиждень права у Піщанському НВО розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії та правознавства, Бреус Н.О.  коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. Тиждень  права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

Так, в рамках проведення тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій.

У шкільній бібліотеці Троцька М.П.  організована виставку бібліотечної полички «Правова література» та виставку малюнків «Права дитини»

          Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику.

10 грудня  для учнів 5-8  класів була проведена відкрита виховна година «Права та обов’язки дітей»

         У 10 – 11 класі класні керівники: Роїк Ю. М. та Качан В.В. провели соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права».

         У  школі був оформлений куточок «Борці за права людини»

         Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства.

         Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

                                                                                                            Вчитель історії та права Бреус Н.О.

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити