Учитель - професія унікальна

( 6 Голоса (ів) ) 


Учитель – професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день, людину.  Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості, гіркота невдач, найвищі злети і туман буденностей, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою. Всеукраїнський конкурс «Учитель року»  – це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. У цьому навчальному році у  всеукраїнському конкурсі взяли участь 3 педагоги у 2-х номінаціях. Номінацію «Основи здоров’я» представляла вчитель біології та основ здоров’я Піщанського навчально-виховного об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Качан Валентина Вадимівна; номінацію «Географія» – Калачук Галина Іванівна, учитель географії Пилипчанського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та учитель географії Скребишівського навчально-виховного об’єднання «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Касянчук Ярослава Валеріївна.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася завідуюча інформаційно-методичного центру відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Білецька В.В. Їм вона зичила творчості, сил та енергії, здоров’я на довгі роки.

Конкурсанти пройшли ряд випробовувань: тестування з фахової майстерності, педагогіки та психології, виконання практичного завдання (урок), його самоаналіз та презентація матеріалів про педагогічну та методичну діяльність учителя. Конкурсні випробовування проходили на базі ОНЗ Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Конкурсанти під час випробовувань продемонстрували фахову компетентність, креативність і особисту творчість.

За матеріалами сайту https://www.bcrvo.kiev.ua/?p=3113

Додати коментар


Захисний код
Оновити