Засідання педагогічної студії вчителів трудового навчання

( 7 Голоса (ів) ) 

24 жовтня 2018 року на базі Піщанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» відбулося засідання педагогічної студії вчителів трудового навчання . Тема семінару :«Ефективні засоби та технології для навчання та виховання особистості, здатної для самореалізації та самовдосконалення».

Вчитель, який має прагнення працювати творчо, розвиває у себе здібності до творчої педагогічної діяльності, самовдосконалюється в цій діяльності, так необхідний сучасній школі.   Створити необхідні умови для розвитку педагогічної творчості вчителів, відповідну позитивну атмосферу, надихнути педагогів на творчу діяльність і підтримати колег у їхніх творчих педагогічних пошуках було метою семінару.

Учасників семінару гостинно зустріла директор навчального закладу  Ляшенко Лілія Петрівна , яка презентувала навчальний заклад та проекти, над якими працює колектив школи,  ознайомила присутніх з творчою лабораторією учителя трудового навчання Піщанського НВО  Сусол Валентини Василівни.

Трудове навчання – це одна з найбільш інтегрованих дисциплін. У сучасних умовах, щоб зацікавити учня, необхідно використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, набуття життєво необхідних загально трудових компетенцій, формування пізнавальної самостійної діяльності.

У практичній частині педагогам було запропоновано майстер-клас «Виготовлення виробів в етностилі . Плетіння мандали». Педагог поділилася власним поглядом на підбір завдань та матеріалів, організацію та проведення практичних робіт. «Усе, що ви робите, робіть з любов’ю…» – ось девіз Валентини Василівни.

Роботу своїх учнів та технологічні картки до них продемонструвала  керівник РМО Лавріненко Олена Вікторівна.

У  інформаційному  блоці  учасники семінару отримали вичерпну інформацію щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Методичні рекомендації щодо організації та проведення олімпіади надав методист відділу методичної роботи з вчителями трудового навчання  КОІПОПК  Однорог Олександр Петрович.

Під час проведення семінару панувала доброзичлива атмосфера і дружня співпраця всіх вчителів. Результатом роботи семінару стала чудова виставка-експромт, а задоволені та щирі усмішки учасників краще усяких слів відображали настрій та актуальність даного заходу.

За матеріалами сайту 

https://metod.bcrvo.kiev.ua/2018/10/24/zasidannya-pedagogichnoyi-studiyi-vchyteliv-trudovogo-navchannya/з

Додати коментар


Захисний код
Оновити