Майстер-клас для вчителів початкових класів

( 8 Голоса (ів) ) 

22 березня  2018 року  на базі Піщанського  навчально виховного об’єднання « ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  було проведено заключне засідання майстер-класу з теми «Впровадження інноваційних курсів у початковій школі»  (керівник Шабельна Ж.В.).  В навчальному закладі впроваджуються дві педагогічні технології «Піснезнайка» та «Культура добросусідства». З цими технологіями та  новими підходами до навчання учнів- знайомили вчителів початкових класів району, керівник закладу Ляшенко Л.П. та вчителі  Шабельна Ж.В., Боженко С.В.

Для  створення комфортних умов співпраці та згуртування учасників засідання,  Жанна Вікторівна провела ранкову зустріч з елементами тренінгу «Представ друга».

Шабельна  Ж. В. ще раз нагадала колегам про  педагогічну технологію “Створення ситуації успіху”, в основі якої лежить особистісно орієнтований підхід до процесу навчання та виховання. Тільки особистісно орієнтоване навчання дає можливість кожному учню реалізувати індивідуальні особливості, розвинути свою пошукову активність. 

Практичний блок розпочався  фрагментом  уроку з природознавства в 2 класі з елементами медико-педагогічної технології «Піснезнайка».  Тема     уроку « Як треба поводитись серед природи навесні?»(уч. Боженко С.В.) Учасники засідання були присутні на занятті з предмету «Культура добросусідства» в 3 класі. Тема заняття « Ігри та іграшки якими гралися ваші батьки. Дитинство без Інтернету».(уч.Шабельна Ж.В.)

Учителі поділились досвідом щодо шляхів формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках в початкових класах.

Учасники майстер-класу  отримали багато нових знань, вражень,  позитивного професійного спілкування, за що вони вдячні колективу  Піщанського НВО.

                        За матеріалами сайту https://metod.bcrvo.kiev.ua/2018/03/27/majster-klas-dlya-vchyteliv-pochatkovyh-klasiv-3/

Додати коментар


Захисний код
Оновити