Шановні працівники сільського господарства!

( 7 Голоса (ів) ) 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

Сільськогосподарське виробництво і переробна промисловість мають велике значення для процвітання і благополуччя нації. Все міняється в цьому світі, уряди приходять і йдуть, політичні зірки сходять і гаснуть на нашому небосхилі, укрупнюються і ростуть міста. А сільська праця як і раніше необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні, будь він жителем величезного мегаполісу чи невеликого провінційного містечка. Але не завжди ми пам'ятаємо про те, як і де здобуваються всі ті багатства, які ми щодня бачимо на своєму столі. Гак давайте хоч би в цей знаменний день пригадаємо про їх нелегку працю і побажаємо всього самого хорошого! З святом вас! Ми пам'ятаємо, як руки трудилися наполегливо, Щоб в землю посіяти Янтарні зерна. А нині вони урожай приберуть. Спасибі вам, руки, за добру вашу працю! У це свято з особливим хвилюванням Ми бажаємо вам щастя знайти, Натхнення і відвага На селянському нелегкому шляху. Хай здоров'я залишиться з вами, Щоб у лікарів не позичати, А природа своїми плодами Буде життєвий шлях прикрашати! Трудівники ферми і полів! Хай минуть вас і біди, і опади! З кожним роком будьте здоровіші І живіть в щасті і достатку!

З повагою адміністрація Піщанського НВО , педагогічний та батьківський комітет, учнівське самоврядування.

Діло майстра величає!

( 11 Голоса (ів) ) 

Цей мудрий народний вислів неначе спеціально був складений багато століть назад  про  Ляшенка Анатолія Вікторовича, людину, якою ми пишаємося і яку ставимо в приклад іншим, проте все по порядку… У селі Піщана вже 14 років працюють на життєдайних  полях Білоцерківщини славні   хлібороби селянсько-фермерського господарства «ЛАД», яке  започаткував  і очолює з 2000-го року  Ляшенко Анатолій Вікторович - надзвичайно чуйна, духовно багата  людина, висококваліфікований керівник-агроном.

Відкриття Льодової арени

( 4 Голоса (ів) ) 

7-го грудня 2012 року по вул. Молодіжна, 36 м. Біла Церква, відбудеться відкриття критого катку "Льодова арена"