Звіт «Олімпійського тижня» в Піщанському НВО

( 5 Голоса (ів) ) 

З 3 по 7 вересня в рамках підтримки Олімпійських Ігор, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в Піщансьому НВО було проведено тиждень олімпійського уроку. На цих уроках учні 2-11 класів отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст.

Отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь. Під час Олімпійського тижня в урочний та позаурочний час було проведено міні-змагання на визначення найшвидшого (біг 30м.), найспритнішого (човниковий біг 4х9м.), найстрибушішого (стрибок у довжину з місця) та найсильнішого (згинання-розгинання рук в упорі лежачи - хлопці, лежачи від гімнастичної лави – дівчата). В них взяло участь 76 школярів (42 дівчинки та 34 хлопчиків). Переможців змагань визначали у трьох вікових категоріях: 2-5, 6-8, 9-11 класи, хлопці та дівчата окремо.

Тож серед хлопців 9-11 класів найстрибучішим та найспритнішим виявився учень 11 класу Луценко Владислав Володимирович з результатами 238см. та 8,4с. відповідно, а найшвидшим та найсильнішим був учень 9 класу - Троцький Анатолій Сергійович з результатами 4,8с. та 56р. відповідно.

Серед дівчат 9-11 класів найстрибучішою була учениця 11 класу Синявська Тетяна Сергіївна з результатом 190см.; найспритнішою - учениця 10 класу Петрашевська Юлія Борисівна з результатом 9.9с.; з результатом 5.8 на 30 метрах найшвидшими були учениці 11 класу Черненко Євгенія Вікторівна, Сенюк Яна Вікторівна, Черненко Олена Миколаївна, Будовська Катерина Євгенівна.; найсильнішими теж стали учениці 11 класу Черненко Євгенія Вікторівна та Петрашевська Юлія Борисівна, які зігнули-розігнили руки в упорі лежачи від лави 19 разів.

Серед хлопців 6-8 класів найстрибучішим та найсильнішим виявився учень 6 класу Лепей Артур Олександрович з результатами 192см. та 42р. відповідно; найспритнішим був учень 8 класу Лєйкін Олександр Миколайович з результатами 9,8с., а найшвидшими теж були учні 8 класу Дигало Валентин Миколайович і Лєйкін Олександр Миколайович з результатом 5.5с.

Серед дівчат 6-8 класів найстрибучішою, найспритнішою та найшвидшою була учениця 7 класу Найдич Ангеліна Сергіївна з результатом 158см., 10.8с. та 6.0с. відповідно; найсильнішою – учениця 8 класу Малишева Яна Андріївна з результатом 10 разів.

Серед хлопців 2-5 класів найстрибучішими були учні 4 класу Шабецький Ігор Олександрович та Котовський Олександр Степанович з результатом 142см., найспритнішим та найшвидшим виявився учень 5 класу Чорноморець Олег Миколайович результатом 10,4с. та 6.1с., найсильнішим став учень 5 класу Попов Денис Владиславович з результатом 20р.

Серед дівчат 2-5 класів найстрибучішоюбула учениця 5 класу Крижанівська Аліна Володимирівна з результатом 156см.; найспритнішою – учениця 5 класу Лаговська Валентина Валеріївна з результатом 11.0с.; з результатом 6.0 на 30 метрах найшвидшими були учениці 4 та 5 класів - Шевченко Євгенія Михайлівна, Лаговська Валентина Валеріївна, Піддубна Павліна Олегівна; найсильнішою – учениця 5 класу Крижанівська Аліна Володимирівна з результатом 31р

Додати коментар


Захисний код
Оновити