День пам'яті жертв фашизму

( 4 Голоса (ів) ) 

В Піщанському  НВО вчителем історії Ганенко Л.В.  та бібліотекарем Троцькою М.П.  були проведені заходи присвячені  Дню пам’яті  жертв фашизму. Виховні заходи  на тему «Ніколи знову» , «Червоний мак – символ козацької слави», «Пам'ять жива»  були покликані  сприяти не лише збереженню трагічних сторінок історії минулого, а й побудові гідного майбутнього, де не буде місця насильству, ненависті та дискримінації.

Також була організована книжкова експозиція художніх творів та історичних матеріалів про війну, проведена лінійка. Діти переглянули відеоматеріали про Першу світову  та Велику Вітчизняну війни, а також сучасних подій, які відбуваються на Сході нашої країни. Діти висловлювали власні погляди на минуле та сучасне нашої країни, вони впевнені, що необхідно докласти максимум зусиль для того , щоб молоде покоління українців мало можливість формувати світогляд в умовах толерантності , миру , належного ставлення до полікультурних, загальнолюдських цінностей, поваги до всіх етнічних та релігійних груп. Була організована фотовиставка на тему «Війна очима дітей». Учні робили висновки, що війна – це біль, смерть. Це жах , який не має повторитися. Це вічний подзвін по мільйонам загублених життів. Це пам'ять, яка житиме у наших серцях завжди.

Сьогодні ми вшановуємо невинних жертв, а  також тих відважних людей, які  ризикуючи власним життям рятували свою землю від фашистів. Ми низько вклоняємося їхньому подвигу.

Коментарі   

 
0 #2 ephresPr 28.02.2018, 01:30
ниче полезногО он не делает. !!!ОТСТОЙ!!!

---
всегда пжалста.... где скачать fifa 15 на андроид, скачать обновление составов на fifa 15 2017 а также скачать фифа 15 демо: http://15fifa.ru/skachat-fifa-15/12-skachat-demo-versiyu-fifa-15-besplatno.html скачать fifa 15 2016
Цитата
 
 
0 #1 refdeZep 27.02.2018, 11:00
Что-то так не выходит ничего

---
Я думаю, что Вы ошибаетесь. Пишите мне в PM, пообщаемся. скачать fifa 15 c таблеткой, скачать fifa 15 moddingway mod и fifa 15 комментаторы скачать: http://15fifa.ru/raznoe-fifa-15/32-zvuk-fifa-15-mezhdunarodnye-kommentatory-skachat.html fifa 15 setup скачать
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити