День пам'яті жертв фашизму

( 4 Голоса (ів) ) 

В Піщанському  НВО вчителем історії Ганенко Л.В.  та бібліотекарем Троцькою М.П.  були проведені заходи присвячені  Дню пам’яті  жертв фашизму. Виховні заходи  на тему «Ніколи знову» , «Червоний мак – символ козацької слави», «Пам'ять жива»  були покликані  сприяти не лише збереженню трагічних сторінок історії минулого, а й побудові гідного майбутнього, де не буде місця насильству, ненависті та дискримінації.

Також була організована книжкова експозиція художніх творів та історичних матеріалів про війну, проведена лінійка. Діти переглянули відеоматеріали про Першу світову  та Велику Вітчизняну війни, а також сучасних подій, які відбуваються на Сході нашої країни. Діти висловлювали власні погляди на минуле та сучасне нашої країни, вони впевнені, що необхідно докласти максимум зусиль для того , щоб молоде покоління українців мало можливість формувати світогляд в умовах толерантності , миру , належного ставлення до полікультурних, загальнолюдських цінностей, поваги до всіх етнічних та релігійних груп. Була організована фотовиставка на тему «Війна очима дітей». Учні робили висновки, що війна – це біль, смерть. Це жах , який не має повторитися. Це вічний подзвін по мільйонам загублених життів. Це пам'ять, яка житиме у наших серцях завжди.

Сьогодні ми вшановуємо невинних жертв, а  також тих відважних людей, які  ризикуючи власним життям рятували свою землю від фашистів. Ми низько вклоняємося їхньому подвигу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити