Конкурс "Наші надії"

( 11 Голоса (ів) ) 

Які ж талановиті наші діти!
Всі солов’ї на світі програють!
Їх ніжні співи можуть оживити,
Вони у рай прямісінько несуть.
А як же ллються їхні голосочки, 
І будять найщиріші почуття.
Немов жвавенькі весняні струмочки
Пробуджують живе все до життя.
Які ж чудові і співочі діти, 
В тих голосочках стільки є краси!
Милуєшся і, ніде правди діти, —
Це неземні, космічні голоси.
Їх слухаєш — до серця пробирає,
Чарує душу дивовижний спів...
То ж хай над ними ясне сонце сяє,
Щоб, поки й світ, дитячий голос жив!

 

 

 

 

І дійсно талановиті!  30.11.2017року наші зірочки колектив «Квіти України» Піщанського НВО здобули  друге місце на районному конкурсі «Наші Надії!» Ми пишаємось вами! Молодці! Творчих успіхів!

                                                                                                                           Директор Л.П. Ляшенко

 

 

 

Містер та Міс Осені -2017

( 16 Голоса (ів) ) 

17 листопада відбувся конкурс "Містер та Міс осені -2017" серед учнів 6-11 класів. В конкурсі взяли участь самі сміливі, самі активні учні школи. Під музику Шопена «Мелодія осені» ведучі розпочали свято про прекрасну пору року-осінь. Красу осінньої пори передано у презентації, яка висвітлювалася на проекційному екрані. Але на те він і конкурс, що для перемоги мало красиво виглядати — учасникам потрібно було продемонструвати свої творчі уміння,  блиснути інтелектом та умінням вирішити різноманітні життєві ситуації. Родзинкою свята було домашнє завдання, в якому учні проявили свій артистизм, художній смак.Учасників від 7 сьомого класу підтримав весь клас, продемонструвавши, на думку журі, найкращий номер. Міс  Осінь -2017 стали учениці 9 класу Музика Аліна та Кабачій Світлана, Містер Осінь- 2017 став учень 11 класу Савела Богдан.

Заступник з ВР В.В. Сусол


 

Фестиваль КВК

( 11 Голоса (ів) ) 

26 жовтня 2017 року на базі Маловільшанського НВК №2 відбувся районний фестиваль КВК РМ. Наші учні взяли активну участь.Команда під назвою "RAINBOW+2" представляла модель компанії майбутнього по виробництву спортивних тренажерів "КУТ" (коли утриматися тяжко). З різницею 0,2 бала за рішенням журі, наша команда посіла 2 місце.

Вчитель математики Ю.В. Ходаківська 

Спортивні досягнення

( 12 Голоса (ів) ) 


27 жовтня в місті Узин пройшла відкрита першість Білоцерківського району з шашок, шахів та настільного тенісу. Вітаємо збірну команду нашої школи, а особливо Музику Аліну за 1 місце з настільного тенісу, та Чорноморця Олега за 3 місце в турнірі з шашок.Бажаємо успіхів та нових перемог!

English camp

( 18 Голоса (ів) ) 

Другий тиждень роботи мовного табору був насиченим та інформативним. Кулінарна майстерня урізноманітнила своє меню. На цей раз діти готували омлет та салат. Завершили смакування кавою, чаєм та тістечками.

Йшла інтенсивна підготовка до інсценізації казки “The Little Red Riding Hood”. Проводились репетиції, працювали над пошуком костюмів та музичним оформленням.

Робота мовного табору супроводжувалась таким напрямком як “Faceart”, який презентувала вчитель Скаржановська К.І.

Після успішного виступу учнів під час вистави було організовано святковий стіл та підведені підсумки роботи. Особливо відзначились учні Середній С., Геращенко В., Ходаківська С., Сович В., Черненко С., Качан А., Сович Р., Осауленко А., Склярська Є.

Мовний табір

( 16 Голоса (ів) ) 

 

Робота мовного табору у Піщанському НВО ”ЗОШ 1-111 ступенів-дитсадок” розпочалась. На урочистій лінійці було об’явлено план роботи та зазначені правила поведінки

Темою перших днів роботи табору була обрана  “Їжа”. Діти вивчали нові слова та вирази у цікавій та доступній формі, брали участь у рольових іграх та вивчали тематичні пісні.

Наступного дня школярі примінили  свої знання на практиці, приготувавши смачне печиво та скуштувавши його у дружньому колі друзів, спілкуючись англійською.

Тиждень загадок природи

( 15 Голоса (ів) ) 

В Піщанському НВО 27 квітня 2017 р.для учнів 5 та 6 класів був проведений конкурс знавців «Природа в загадках, прислів`ях, приказках та віршах».Метою заходу є закріпити знання учнів про живу і неживу природу. Розвивати пам'ять, логічне мислення, зв'язне мовлення. Виховувати любов до рідної землі, природи.

Наш дивний світ такий, як казка: Он в небі хмаронька пливе, —

Тож бережи його, будь ласка, Все в ньому гарне і живе.

Он квітка полум'ям палає, І ясне сонечко блищить,

Чарівна пташечка співає - Все в дивосвіт прийшло, щоб жить

НЕСТАНДАРТНИЙ УРОК У 1 КЛАСІ…

( 15 Голоса (ів) ) 

Яке то диво-дивне  річка  навесні.

Краса безмежна, в вербах береги.

Прозора  й  тепла, лагідна

І стільки в цьому радості й снаги.

Нестандартні уроки більше подобаються учням, ніж буденні навчальні заняття, тому 20.04  у 1 класі відбувся урок- екскурсія до водойми. Діти на прикладах засвоювали навчальний матеріал, були надзвичайно задоволеними  формою проведення  уроку.

Театр "Вояж" в гостях

( 14 Голоса (ів) ) 

 

В  березні  до нас в гості завітали прекрасні, талановиті актори театру «Вояж – престиж» з виставою «Чарівна квітка». Вистава виявилась, як завжди, не тільки веселою, яскравою та цікавою, а ще й повчальною – про дружбу та гарні відносини між людьми. Діти отримали масу задоволення від вмілої гри акторів та цікавого змісту вистави.