16 днів - проти насильства

( 2 Голоса (ів) ) 

Піщанське НВО долучилося до  акції “16 днів — проти насильства”.

Розпочали свою роботу з години спілкування у 5 класі на тему :  25 листопада — Міжнародний день за ліквідацію насильства над жінками. Дітям було цікаво переглянути відео з профілактики насилля та обговорити ці питання.

                                                                                Практичний психолог С.В.Боженко

Екскурсія до хлібозаводу

( 1 Голос ) 

22 листопада, учні Піщанського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" їздили на екскурсії до хлібзаводу "Кулиничі", де діти побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Діти побували в ролі маленьких пекарів, після чого на їх чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. В кінці екскурсії кожен отримав смачний подарунок.

                                                                                                         Вчитель Іваніцька О.І.

До Дня гідності та свободи

( 1 Голос ) 

Світлина від Марини Олийник.

Учень Піщанського НВО Шибецький Ігор був учасником обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді " Герої серед нас: сучасні захисники України".

Світлина від Марини Олийник.

Безпечна країна

( 1 Голос ) 

14.11 у Піщанському НВО був проведений  урок  для учнів 1 -4 класів “БЕЗПЕЧНА КРАЇНА”  у рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Діти знайомилися  з дорожніми знаками, повторювали правила дорожнього руху та виконували  практичні вправи.

                                                                                                                Вчитель Боженко С.В.

Наші "Фантазери"

( 1 Голос ) 

Вітаємо нашу команду "Фантазери" з II місцем у районному фестивалі КВК ПМ! Ми вами пишаємося! Активні, веселі, сміливі, гумористичні, наша гордість! Ви найкращі!

Світлина від Юлії Ходаковської.

Світлина від Юлії Ходаковської.

Світлина від Юлії Ходаковської.

Декада екології та охорони довкілля

( 2 Голоса (ів) ) 

З метою виховання в учнів любові до природи рідного краю, сприяння розвитку екологічного мислення школярів та пропаганди знань про навколишнє середовище в Піщанському НВО було проведено декаду екології та охорони довкілля. Учні брали активну участь в різних заходах:виставка малюнків,проведення тематичних та виховних годин,перегляд фільмів,захист презентацій,створення інформаційного куточка та інші заходи.Діти переконались,що чистота та комфорт довкілля залежить від кожного з нас.

                                                                                                                           Вчитель біології Качан В.В

 

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

( 3 Голоса (ів) ) 

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу на базі Піщанського НВО відбувся тренінг для учнів 7,8,9 класів на тему : “СТОП БУЛІНГ”.

Учні опрацювали нормативну базу з приводу цього питання , а також спробували розібратися у проблемних ситуація булінгу. Шукали  способи вирішення цих ситуацій та визначали наслідки знущань для жертви.

Бібліотекар Троцька М.П. створила фотоколаж "Протитдія булінгу"

Запорука гарного майбутнього - здорова молодь!

( 3 Голоса (ів) ) 

9 вересня навчальні заклади всієї України долучилися до святкування Олімпійського тижня - свята спорту та здорового способу життя. Наша школа не стала виключенням. На учнів очікували цікаві розповіді та безліч рухливих та інтелектуальних ігор. Ціллий тиждень збірна нашої школи готувалася до районних змагань. І їх старання не були марними. Чудовим завершенням спортивного тижня стали призові та переможні місця у районних турнірах з шахів та шашок, участь дівчат у змаганнях пляжного волейболу.

                                                                                                           Вчитель Скаржановська К.І.

Дочірні категорії