"Живи вільно"

( 1 Голос ) 

До Міжнародного дня боротьби за скасування рабства було проведено практичним психологом та педагогом організатором Піщанського НВО І-ІІІ ступенів - дитячий садок заняття з елементами тренінгу на тему: "Живи вільно" в учнів 9-го класу. Діти долучилися до обговорення проблем торгівлі людьми, визначили форми та методи вербування.

Практичний психолог - Поліщук І.О.

Педагог-організатор  - Олійник М.О.

 

"Я обираю життя"

( 1 Голос ) 

Квест-гра "Я ОБИРАЮ ЖИТТЯ " до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ -інфікованих.Провела соціальний педагог С.В.Боженко з учнями 8-9 класу.

Захід "Голодомор 1932-1933"

( 1 Голос ) 

25 листопада в Піщанському НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів -дитячий садок" відбувся урок-захід присвячений роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. В заході взяли участь: вчитель історії Піщанського НВО, кандидат історичних наук Карпусь Д. О. та учні 9 класу. З глибоким співпереживанням учні зачитували спогади тих хто пережив цю страшну трагедію. Карпусь Д. О. в своєму виступі проаналізував історичні аспекти трагедії, назвавши Голодомор геноцидом українського народу. На завершення учні уважно переглянули документальний фільм: “Голод 1933 року”. Пам'ять про страшну трагедію і тих хто загинув ніколи не має зникнути.

Декада здібностей та талантів

( 1 Голос ) 
Кожна дитина талановита, головне - допомогти їй знайти себе.
Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Всі діти наділені певним талантом, головне - знайти і розвинути його. Це - завдання і для батьків дитини, і для неї самої.
У Піщанському НВО пройшла декада талантів та здібностей.
 
У 1-4 класах пройшли години спілкування "Наші захоплення і таланти".
 
Долучилися і діти, які займаються у гуртках "Чарівні барви", "Бісерне диво".
 
День талантів у 2 класі пройшов під назвою ”Я вмію найкраще…”. Розпочався він з феєричного експрес-повідомлення «Шукаємо таланти!». Учні презентували свої таланти. Представили поробки, малюнки, танці, гімнастичні вправи.
 
Учні 5-9 класів продемонстрували свої захоплення, які приносять їм задоволення.
Ми переконалися, що наші діти найталановитіші.

Юні дослідники

( 1 Голос ) 
Дослід має велике значення для розвитку пізнавальних здібностей молодших школярів.
Сьогодні, на уроці "Я досліджую світ", учні 3 класу досліджували властивості корисних копалин. Працюючи в групах, діти обговорювали властивості, а результати досліджень записували в таблиці.

Тиждень рідної мови та світової літератури

( 1 Голос ) 

В умовах дистанційного навчання в Піщанському НВО відбувся тиждень української мови та літератури і зарубіжної літератури. 9 листопада, в День української писемності, діти долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту. Були проведені такі заходи: шкільний етап конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика, читання поезій напам’ять, конкурс на кращу ілюстрацію, створення кросворду до улюбленого літературного твору, літературні вікторини.

Вчителі: Роїк Ю.М., Онопрієнко Т.А., Ляшенко Л.П.

Обираємо здоровий спосіб життя!!!

( 1 Голос ) 
Обираємо здоровий спосіб життя!!!
Наш навчальний тиждень проходить під гаслом: Ні- шкідливим звичкам.
Учні із старших класів навчилися розрізняти поняття наркоманії та наркотиків, визначили причини шкідливих звичок. Розвінчали міфи та факти про шкідливі звички, та дійшли до висновку що: в "моді" здорова молодь.
 
Практичний психолог: Поліщук І.О.

Декада безпечного довкілля

( 1 Голос ) 

З 19.10 по 30.10.2019 у Піщанському НВО було проведено Декаду безпечного довкілля. У рамках декади незважаючи на канікули учні малювали малюнки на тему «Збережімо нашу Землю!»,переглядали відео по екологію

 

Вчитель біології та хімії: Качан В.В.

Гурткова робота у Піщанському НВО

( 1 Голос ) 

Гурток " Чарівні барви" активно працює .Техніка малювання пальчиками

 

Гурток "Чорнобривці". Діти із задоволенням виготовляли аплікації з природничих матеріалів

 

 

Посвята в козачата

( 1 Голос ) 
День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільш значущим. Богородиця була їхньою заступницею в далеких походах, під її покровом вони не боялися ні розбурханої стихії, ні злих ворожих сил.
13 жовтня 2020 року на базі Піщанського НВО «ЗОШ I-III ступенів – дитячий садок» відбулася урочиста церемонія посвяти дітей гуртка «Котигорошко» у козачата.
На святі прозвучали патріотичні вірші, пісні, діти виконали народний танок «Гопак». Крім того, дві команди юних козачат показали свою спритність, силу в естафетах та вправах спортивного характеру. Родзинкою свята було приготування кулешу, що є однією з найпопулярніших страв на Січі. Діти пройшли всі випробовування і стали в шкільній родині козачатами,за що були нагороджені Почесною козацькою грамотою.

Дочірні категорії