ПАМ’ЯТКА СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

( 1 Голос ) 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

ПАМ’ЯТКА

СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

щодо виконання обмежувальних заходів в умовах карантину

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020                № 211, п. 5 протоколу № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 23.032020, пункту 2.10 протоколу № 7 Київської обласної комісії з питань  ТЕБ та НС від 26.03.2020, пункту 5 протоколу № 4 Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 16.03.2020, щодо вжиття невідкладних протиепідемічних та профілактичних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області.

Суб’єктам господарювання необхідно суворо дотримуватись епідеміологічних заходів в умовах встановленого карантину, а саме:

  1. Забезпечити режим роботи із розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів;
  2. Забезпечити наявність на входах, виходах і в місцях розрахунку позначення місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних відстаней не менше ніж 1,5 метра, також забезпечити дотримання дистанції працівниками, які мають найбільший контакт із відвідувачами;

3. Забезпечити проведення поточної дезінфекції приміщень (вологі прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у приміщеннях), дотримання нормативних показників температури повітря та передбачити режим провітрювання приміщень;

4. Забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо) та контроль дотримання правил особистої гігієни;

5.   Забезпечити працівників засобами індивідуального захисту;

6. Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

7. Забезпечити реалізацію продуктів харчування у фасованому та ізольованому вигляді.

Довести до відома своїх працівників, відвідувачів та посилити контроль за виконання запропонованих заходів!

Порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

 

Свято весни 2020

( 3 Голоса (ів) ) 

8 Березня – свято квітів і посмішок, ніжності і краси. А ще день, коли щирі вітання приймають жінки, від кого пішло все прекрасне на землі: добро і ласка, вірність і любов.
Піщанське НВО, з цієї нагоди влаштували свято, де подарували купу незабутніх емоцій.

ЇЇ величність - Мова

( 2 Голоса (ів) ) 
 
21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Піщанське НВО не залишило без уваги таку визначну дату. Вчителем української мови та літератури, Роїк Ю. М., був проведений захід до Дня рідної мови "Її величність - Мова". З метою виховання в підростаючого покоління любові до рідної землі, до рідної мови, до її носія - українського народу, до держави, до народних традицій. 
    Із вуст дітей лунали вірші про мову, розігрувалися повчальні сценки, а також гумореска Павла Глазового "Кухлик". Усі присутні мали можливість переглянути цікаві факти про мову, а родзинкою свята був спільний виступ дітей та вчителя.
    Юлія Миколаївна зосередила увагу на тому, що ми одержали у спадок сучасну українську літературну мову — багату, розвинену, гнучку. Наше завдання — берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити. Шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця.
 

Година пам'яті "Небесна сотня ангелів""

( 3 Голоса (ів) ) 

25 лютого в Піщанському НВО учні 8 класу на чолі з класним керівником Ходаківською Ю.В. провели для учнів 5-11 класів Годину памят'і "Небесна сотня ангелів". Учні та вчителі вшанували пам'ять героям Небесної сотні, провели акцію "Ангели пам'яті", відтворили події, які відбувалися того дня.

 

Відкритий урок з географії у 7 класі

( 5 Голоса (ів) ) 
Світлина від Людмили Кравчук.
У Піщанському НВО 14 лютого урок географії був особливо цікавим. Виконуючи практичну роботу, учні були дослідниками та геологами, які вивчали рельєф та тектонічну структуру Північної Америки. Наносили на карту гори, позначали низини, повідомляли про корисні копалини. Гості, які були присутні на відкритому уроці, мали честь визначити найточніші з наукової точки зору роботи. Несправжні єврогроші, які стали привабливою картинкою для мотивації дослідницької роботи, учні обміняли на заслужені оцінки за 12-бальною системою.
Дякуємо учителю та учням за прекрасну творчу роботу!
                                                                Заступник директора  з НВР Кравчук Л.В.
Світлина від Людмили Кравчук.
Світлина від Людмили Кравчук.
 

Відкритий урок у 5 класі

( 5 Голоса (ів) ) 

У 5 класі - урок мови відкритий!
Учні старанні і працьовиті.
Про підмет і присудок вивчали,
Зі словосполучень речення складали.

Урок був плідним і успішним дуже,
До навчання діти небайдужі!
Слухали розповідь, писали і читали,
Розділові знаки розставляли.

Гості, що були на уроці,
Щиро дякують учителю і дітям,
Що ті просто МОЛОДЦІ
Й НАЙКРАЩІ ОСВІТЯНИ В СВІТІ!

І надалі беріть, діти, навчання за основу,
Щоб добре знати всі предмети і
УКРАЇНСЬКУ РІДНУ МОВУ!

                                     ЗДВР Кравчук Л.В.

 

День Святого Валентина

( 5 Голоса (ів) ) 

Світлина від Марини Олийник.

Любов – найвище в світі почуття.
Вона нам щиро серце зігріває.
Й народжує саме земне життя
І краще від любові – не буває!

Нещодавно всі учні Піщанського НВО святкували День Святого Валентина.
Першими привітали учнів початкової школи - для них було проведено конкурсно- розважальну програму. Потім для старших учнів була проведена гра "Хто зверху", в якій отримали перемогу дівчата.

                                                                                        Організатор-педагог Олійник М.О

Світлина від Марини Олийник.

Світлина від Марини Олийник.

Світлина від Марини Олийник.

Світлина від Марини Олийник.Світлина від Марини Олийник.

День Безпечного Інтернету

( 6 Голоса (ів) ) 

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Учні 6-9 класів перевірили свій рівень медіаграмотності завдяки рольовій  онлайн-грі «Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна». Під час якої  діти дізналися як працює медійне право: чому блокують контент, як не порушити авторські права, хто несе відповідальність за мову ворожнечі, як захистити свої персональні дані. Відповідаючи на запитання, вкінці зрозуміли, наскільки добре вони орієнтується в інтернет-середовищі. На занятті "Ввічливість в Інтернеті" дев'ятикласники вчилися переформульовувати негативні коментарі й обертати агресію на доброзичливість . Учні початкових класів розгадували ребуси.

                                                                                                      Вчитель Сусол В.В. 

“Flowers’ Show”

( 4 Голоса (ів) ) 

11 лютого в рамках декади англійської мови у Піщанському “НВО ЗОШ I-III ступенів-дитсадок” був проведений захід для учнів 5 – 11 класів “Flowers’ Show”. Метою заходу було ознайомити учнів із правилами квіткового етикету та із квітами-символами англомовних країн, формування соціокультурної компетенції, розвиток творчих здібностей. Протягом заходу школярі декламували вірші, співали тематичні пісні, представляли інсценізації, брали участь в іграх та вікторинах, відгадували загадки та виконали танець квітів. Весь захід супроводжувався презентацією та музичними творами композиторів-класиків.

Під час декади були проведені уроки-проекти, конкурс на найкращий проект, робочий зошит, словник та декламацію.

Особливо відзначились учні 5 класу Кабачій Дарина, Качан Арина, Ходаківська Софія та учень 11 класу Шибецький Ігор. Найкращим спікером у школі виявилась учениця 8 класу Маркова Поліна.

                                                             Вчитель Яремчук Л.В.

Дочірні категорії