Тиждень безпеки життєдіяльності

( 1 Голос ) 

 рамках Тижня безпеки життєдіяльності для учнів 1-9 класів були проведені виховні години, вікторини, позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності. Для учнів 8-9 класів соціальним педагогом Боженко С.В. був проведений захід  на тему: "Безпека життєдіяльності, профілактика суїцидальної поведінки", де учні обговорили дане питання,визначили причини суїцидальної поведінки серед підлітків та шляхи її вирішення .

Практичним психолог Поліщук І.О. було проведене анкетування для учнів 5-9 класів, метою якого було виявлення схильності до суїцидальної поведінки в учнів.

Вчитель біології Качан В.В для учнів 5-9 класів був проведений захід,  присвячений безпекi життєдіяльності. Основною метою заходу було формувати в учнів свідоме ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.


День рідної мови 2021 року

( 1 Голос ) 
Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.
22 лютого у Піщанському НВО було проведено інтелектуально-розважальну гру "Мова єднає всіх". Вчитель, Роїк Ю. М., підготувала цікаві конкурси та вікторини на знання української мови. Учні 6 класу активно працювали у групах, декламували вірші, розгадували загадки та пантоміми.
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
 

Захід до Дня пам'яті героїв Небесної Сотні

( 1 Голос ) 
"Герої не вмирають. Небесна сотня"
А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог,побачивши загін:
Спереду — сотник ,молодий,вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній-сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

Відкритий урок англійської мови у 2 класі

( 1 Голос ) 

18 лютого у 2 класі Піщанського НВО був проведений актуальний урок-проект з теми : "Road signs. Buildings in the town. "Дорожні знаки. Будівлі міста." Під час уроку діти повторили вивчений матеріал за допомогою інтерактивних ігор, брали участь у командних видах діяльності, груповій та індивідуальній роботі. Діти вчились критично мислити та розв'язувати проблеми. Урок супроводжувався пісенним тематичним матеріалом з використанням мультимедіа. Сподіваюсь, що вивчений матеріал допоможе дітям у реальному житті пояснити іноземцю, як дістатись до певної установи міста чи села


Захист дітей в цифровому середовищі

( 1 Голос ) 

У Піщанському НВО були проведені уроки "Моя суперсила-безпека в Інтернеті"#stop-sexтинг для учнів 1-9 класів щодо захисту дітей в цифровому середовищі 

День пам'яті Героїв Крут

( 1 Голос ) 

29 січня - День пам'яті Героїв Крут. У Піщанському НВО з учнями 8-9 класів був проведений відео-урок та вшанована пам'ять героїв. Пам'ятаймо своє історичне минуле!

Конкурс тематичних вечірок "DIVERSE NEW PARTIES" 5-9 класів

( 1 Голос ) 

28.12 у Піщанському НВО відбувся конкурс тематичних вечірок "DIVERSE NEW PARTIES" 5-9 класів. Неймовірна святкова атмосфера панувала у кожному класі. Яскраві запрошення, цікаві конкурси, танці, співи, тематичні образи дали змогу поринути у вечірки. Всі діти були нагородженні дипломами за номінаціями та подарунками, завдяки нашому постійному спонсору Ляшенко Анатолію Вікторовичу. Бажаємо, щоб цей Новий рік 2021 пройшов незабутньо, чарівно, неповторно...Зі святом!

"Подаруй дитині радість!"

( 0 Голоса (ів) ) 

Учнівське самоврядування Піщанського НВО провели акцію до Дня святого Миколая під назвою " Подаруй дитині радість". Вони на протязі цього тижня випікали, а потім і розфарбовували імбирне печиво. А 18 грудня подарували його всім учням школи.

"Живи вільно"

( 1 Голос ) 

До Міжнародного дня боротьби за скасування рабства було проведено практичним психологом та педагогом організатором Піщанського НВО І-ІІІ ступенів - дитячий садок заняття з елементами тренінгу на тему: "Живи вільно" в учнів 9-го класу. Діти долучилися до обговорення проблем торгівлі людьми, визначили форми та методи вербування.

Практичний психолог - Поліщук І.О.

Педагог-організатор  - Олійник М.О.

 

"Я обираю життя"

( 1 Голос ) 

Квест-гра "Я ОБИРАЮ ЖИТТЯ " до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ -інфікованих.Провела соціальний педагог С.В.Боженко з учнями 8-9 класу.

Дочірні категорії