Наказ про заборону користування мобільними телефонами

ПІЩАНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ  «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК»  

Н А К А З

30.08.2013 №50\1
  с. Піщана

Про заборону користування мобільними телефонами

 

На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, наказу Міністерства освіти і науки України № 420 від 24.05.2007 р. та з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 1 вересня 2013 року використання мобільних телефонів та плеєрів у  школі усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять та виховних заходів, так як мобільні телефони не входять до переліку необхідного навчального приладдя для учнів.

2. Класним керівникам:

2.1. Проводити постійно  роз’яснювальну роботу серед учнів і батьків щодо вимог даного наказу.

2.2. Повідомляти  адміністрацію школи доповідною запискою у разі невиконання учнями першого   пункту  наказу.

2.3. У випадку порушення даного наказу учнями:  виноситься попередження із записом до щоденника або конфіскація мобільного телефону учителем та повернення лише батькам з проведенням профілактичної бесіди; повторно – застосувати до винних у порушенні даного наказу заходи, передбачені чинним законодавством.

2.4. Довести до відома батьків, опікунів та учнів, що школа не несе відповідальності за втрату мобільного телефону під час навчально-виховного процесу.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника з виховної роботи Ляшенко Л.П.

Директор школи: Н.А. Микитюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити