ПРИЙОМ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ на 2019-2020 навчальний рік

Результат пошуку зображень за запитом "оголошення про прийом до 1 класу"

Зарахування до школи буде відбуватися  згідно НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року.

 

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи

до 31 травня 2019р:

 1. Заява
 2.  Копія свідоцтва про народження дитини (пред'являється оригінал)
 3.  Медична довідка  за формою первинної облікової документації № 086-1/о ( до 31 травня  2019 р.)

 

Документи приймаються щодня (крім вихідних та святкових днів) з 8.30 до 16.00.

 

ШКІЛЬНИЙ БУЛІНГ: ШТРАФИ СЯГАТИМУТЬ 3400 ГРН

 

Світлина від Бучанська міська рада. Офіційна сторінка.

Президент Петро Порошенко підписав закон, яким вводяться штрафи за так званий булінг – цькування у школі. Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

Документом, зокрема, визначається саме поняття "булінг" – це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному та сексуальному насильстві проти неповнолітньої особи.

За скоєне правопорушення батькам винних, відповідно до ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, доведеться сплатити від 850 до 1700 грн (50-100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян), а якщо скоєне вдруге або ж групою осіб – штраф сягатиме до 3400 грн (100-200 неоподаткованих мінімумів), або ж від 40 до 60 годин виправних робіт.

Якщо правопорушення вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, їхніх батьків або опікунів каратимуть штрафом до 1700 грн або громадськими роботами на строк до 40 годин. Під санкції підпадають і керівників шкіл, які не повідомлятимуть про випадки булінгу до поліції. 
Соціологи кажуть, що до 40% українських підлітків потерпає від насильства у школах.

Питання про відвідування учнями школи

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим, тому нагадуємо

Відповідальність батьків

 

Картинки по запросу батькиШАНОВНІ БАТЬКИ!

Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим, тому нагадуємо, що згідно з Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646, рішення колегії Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від 25.09.2012 (протокол № 4), наказу головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від 28.09.2012 № 295 «Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»:

 

1) Відсутність без поважних причин вважається прогулом і може бути підставою для припинення навчання учня в школі.

 

2) Учні, які тимчасово не відвідували загальноосвітній заклад, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на уроках, які зберігаються в особовій справі учня протягом навчального року.

 

3) Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають зателефонувати до школи не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску).

 

4) У випадку запланованої тривалої відсутності (більше 2-х днів) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, авіаквитків тощо.

 

5) У випадку пропуску занять протягом 2 і більше днів учень допускається до занять лише за наявності медичної довідки, що посвідчує стан здоров’я учня.

 

6) Факт запізнення та довчасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись запискою батьків (заздалегідь)

 

7) У випадку відсутності учнів у школі понад 10 днів без поважної причини надсилаються акти про відсутність учнів у школі понад 10 днів до районного відділу освіти та клопотання щодо проведення профілактичної роботи з сім’ями до районної соціальної служби та подання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України до КМСД .

 

8) Поважними причинами відсутності учня в школі вважаються:

 • Хвороба.
 • Призначений візит до лікаря.
 • Смерть близьких родичів.
 • Участь в організованих школою заходах впродовж навчального часу.
 • Непередбачена ситуація, що виходить за межі учнівського та батьківського контролю, яка створює перешкоди для прибуття і занять у школі.
 • Сімейна подорож, якщо батьки заздалегідь узгодили її з адміністрацією, написавши заяву.

 

БАТЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАВЧАННЯ, ВИХОВАННЯ І РОЗВИТОК ДІТЕЙ,

а тому зобов'язані забезпечувати відвідування учнями уроків у навчальних закладах:

І. Згідно Сімейного кодексу України ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

 

ІІ. Згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України:

- Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, -тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 ІІІ. Згідно Кримінального кодексу України злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

IV. Згідно Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад у разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов’язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.

 

 

 

 

Як розбудити дитину до школи.

Ваш школяр тяжко прокидається, а це не додає гарного настрою ні вам, ні йому?

Візьміть до уваги три поради – і вранішнє пробудження вашої дитини стане принаймні легшим, а надалі і швидшим.

 

Порада перша. Прокидайтесь самі в гарному настрої, адже значно приємніше розбудити дитину ніжним словом, ніж грізним окриком. Вмикайте зранку радіо чи музичний канал – це допоможе вашій сім’ї зарядитись енергією на весь день.

 

Порада друга. Складайте речі та шкільний одяг завчасно, ще звечора. Це економить силу-силенну часу зранку і дає можливість приділити більше уваги дитині. Адже, безумовно, ввечері у вас на це заняття буде значно більше часу, ніж вранці.

 

Як навчити дитину фінансової відповідальності

Найкращим показником майбутньої фінансової успішності ваших дітей є не результати освітніх тестів або рівень IQ. Набагато важливіше, як довго вони здатні протриматися, перш ніж з’їсти цукерку.

Дослідник з Стенфорда Уолтер Мішел почав досліджувати довготривалий вплив відстроченого винагороди у 1960-і роки. Він вивчав здатність 4-річних дітей утриматися від того, щоб негайно накинутися на солодощы, що лежать перед ними. Команда Мішель просила дітей не їсти залишену на столі цукерку 15 хвилин — час, на який дорослі залишали кімнату. Тоді, казали дітям, вони зможуть з’їсти не одну цукерку, а дві. Як очікувалося, деякі діти негайно з’їдали свою порцію. Деякі терпіли деякий час, але все ж піддавалися спокусі. І лише небагато могли висидіти всі 15 хвилин.

Яка взагалі різниця?

Батькам першокласників

Шановні батьки майбутніх  першокласників!

Щиро запрошуємо ваших дітей для навчання у 

класі Піщанського НВО.

Для зарахування дитини  до 1-го класу необхідні такі документи:

 1. 1.    Заява батьків на імя директора школи;
 2. 2.    Свідоцтво про народження дитини (оригінал і ксерокопія);
 3. 3.    Медична картка дитини (форма 26)

Чекаємо на Вас. Адміністрація та педагогічний колектив

До уваги батьків учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів

Про організацію харчування в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

Департамент освіти і науки інформує, що згідно із Законом України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» відбулися зміни щодо організації харчування дітей у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

Наказ про заборону користування мобільними телефонами

ПІЩАНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ  «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК»  

Н А К А З

30.08.2013 №50\1
  с. Піщана

Про заборону користування мобільними телефонами

 

На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, наказу Міністерства освіти і науки України № 420 від 24.05.2007 р. та з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 1 вересня 2013 року використання мобільних телефонів та плеєрів у  школі усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять та виховних заходів, так як мобільні телефони не входять до переліку необхідного навчального приладдя для учнів.

2. Класним керівникам:

2.1. Проводити постійно  роз’яснювальну роботу серед учнів і батьків щодо вимог даного наказу.

2.2. Повідомляти  адміністрацію школи доповідною запискою у разі невиконання учнями першого   пункту  наказу.

2.3. У випадку порушення даного наказу учнями:  виноситься попередження із записом до щоденника або конфіскація мобільного телефону учителем та повернення лише батькам з проведенням профілактичної бесіди; повторно – застосувати до винних у порушенні даного наказу заходи, передбачені чинним законодавством.

2.4. Довести до відома батьків, опікунів та учнів, що школа не несе відповідальності за втрату мобільного телефону під час навчально-виховного процесу.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника з виховної роботи Ляшенко Л.П.

Директор школи: Н.А. Микитюк

Батьківське віче

17 жовтня 2012 в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбулося Батьківське віче «Роль батьківської громадськості в реалізації пріоритетних напрямів розвитку освітньої системи Білоцерківщини у 2012-2013 н.р.» Всього учасників Віче – 156 осіб. У заході взяли участь представники батьківської громадськості та педагогічні працівники Білоцерківського району.