Міні—проект «Зона відпочинку у школі. Планування та кошторис»

( 2 Голоса (ів) ) 

Школа є другою рідною домівкою, тому ми хочемо, щоб тут нам було комфортно і зручно. на першому етапі учасники, об'єднавшись у дві групи, зібрали банк ідей і склали списки необхідного обладнання та матеріалів. Ідеї дуже цікаві! Міні-проект триває...

Виготовлення інформаційного куточку клубу

( 2 Голоса (ів) ) 

Нарешті на стінах нашої школи з'явився інформаційний куточок клубу, який ми виготовили своїми руками.

Перше заняття у 2018-2019 навчальному році "Секрети твого успіху"

( 3 Голоса (ів) ) 

ШКСП "Абетка успіху" розпочав свою роботу у 2018-2019 навчальному році. 14 вересня відбулося перше заняття клубу "Секрети твого успіху". Під час цього заняття учасники разом із керівником Ю.В. Ходаківською та президентом Дубовою Вітою зібрали банк ідей щодо подальшої роботи клубу, працюючи у групах, виявили якості успішної людини та дії для досягнення успіху. 

Екскурсія до ПриватБанку

( 4 Голоса (ів) ) 

10 травня 2018 року учасники ШКСП "Абетка успіху" разом із керівником Ю.В. Ходаківською відвідали ПриватБанк відділення №2. Для них була проведена дуже цікава екскурсія, де діти дізналися як працює банк, яку функцію він виконує, чим відрізняється кредит від депозита, як розпізнати несправжні грошові копюри та ще  багато корисної  інформації. Всі учасники екскурсії отримали сертифікати та солодкі подарунки. Дітям дуже сподобалося. Дякуємо за цікаву екскурсію! 

Гра "Книжкова фабрика"

( 5 Голоса (ів) ) 

До нашої гри залучилися учасники клубу і вчителі. Було дуже цікаво! Врезультаті діти зрозуміли, що таке продуктивність праці і як формується вартість продукту.

"Перші кроки у країну фінансової грамотності""

( 5 Голоса (ів) ) 

У Піщанському НВО для учасників клубу було проведено заняття "Перші кроки у країну фінансової грамотності" представниками Національного університету біоресурсів і природокористування України.