Екскурсія до хлібозаводу "Кулиничі"

( 2 Голоса (ів) ) 

Учасники кулубу відвідали хлібозавод "Кулиничі". Тут для нас провели захоплюючу екскурсію, де ми побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Після цього послідувало захоплююче відвідування казкової кімнати, нам показали цікавий фільм про історію хлібопечення, а також провели майстер -клас з випікання рогаликів та смачне чаювання.

Економічний квест

( 1 Голос ) 

21 жовтня учасниками ШКСП "Абетка успіху" була проведена інтелекутуально-розважальна гра "Економічний квест", під час якої діти проходили різні станції, використовуючи мобільний додаток QR-код. Завдання квесту були направлені на розвиток лідерських якостей, економічних знань, вміння працювати в команді.

Сортування сміття

( 3 Голоса (ів) ) 

За ініціативи ШКСП "Абетка успіху" у коридорах нашої школи з'явилися два контейнери для сміття. Для чого? Щоб туди, а не в звичайний смітник, викидати паперові та пластикові відходи. Це значить, що ми почали сортувати сміття. Гарний початок з гарної справи! Закликаємо усю шкільну родину підтримати добру справу. Сортуйте сміття! Збережемо довкілля для майбутнього покоління!

Економічні ігри

( 2 Голоса (ів) ) 

Заняття клубу "Абетка успіху" проходять у різній формі. Сьогодні ми грали у настільну економічну гру "Монополія" та "Галопом по Європах". Учасники були взахваті, час промайнув непомітно!

Вправа "Реклама"

( 4 Голоса (ів) ) 

Підприємництво і реклама тісно пов'язані між собою, тому ми провели заняття, на якому вивчили основні функції реклами та детально розібрали по етапам рекламний ролик.

Міні—проект «Зона відпочинку у школі. Планування та кошторис»

( 4 Голоса (ів) ) 

Школа є другою рідною домівкою, тому ми хочемо, щоб тут нам було комфортно і зручно. на першому етапі учасники, об'єднавшись у дві групи, зібрали банк ідей і склали списки необхідного обладнання та матеріалів. Ідеї дуже цікаві! Міні-проект триває...

Виготовлення інформаційного куточку клубу

( 3 Голоса (ів) ) 

Нарешті на стінах нашої школи з'явився інформаційний куточок клубу, який ми виготовили своїми руками.

Перше заняття у 2018-2019 навчальному році "Секрети твого успіху"

( 5 Голоса (ів) ) 

ШКСП "Абетка успіху" розпочав свою роботу у 2018-2019 навчальному році. 14 вересня відбулося перше заняття клубу "Секрети твого успіху". Під час цього заняття учасники разом із керівником Ю.В. Ходаківською та президентом Дубовою Вітою зібрали банк ідей щодо подальшої роботи клубу, працюючи у групах, виявили якості успішної людини та дії для досягнення успіху. 

Екскурсія до ПриватБанку

( 6 Голоса (ів) ) 

10 травня 2018 року учасники ШКСП "Абетка успіху" разом із керівником Ю.В. Ходаківською відвідали ПриватБанк відділення №2. Для них була проведена дуже цікава екскурсія, де діти дізналися як працює банк, яку функцію він виконує, чим відрізняється кредит від депозита, як розпізнати несправжні грошові копюри та ще  багато корисної  інформації. Всі учасники екскурсії отримали сертифікати та солодкі подарунки. Дітям дуже сподобалося. Дякуємо за цікаву екскурсію! 

Гра "Книжкова фабрика"

( 6 Голоса (ів) ) 

До нашої гри залучилися учасники клубу і вчителі. Було дуже цікаво! Врезультаті діти зрозуміли, що таке продуктивність праці і як формується вартість продукту.