День захисника України

( 7 Голоса (ів) ) 

  Всі на світі чесні люди –

І дорослі, і малі –

Хочуть миру скрізь і всюди,

Хочуть миру на землі

Під цим гаслом у Піщанському НВО пройшла  бібліотечна година  на тему

 « День захисника України»

Мета  цієї години : розширити знання учнів про героїзм українських патріотів на різних етапах становлення України; виховувати у дітей шанобливе ставлення до українських вояків і спонукати до наслідування їхніх кращих рис; прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, любов до Батьківщини.

Учні 7 класу  розповіли про Українську Повстанську Армію (УПА). За що і з ким боролася УПА. Учні 6 класу згадали  про юних героїв, які полягли під Крутами  29 січня 1919 року, а також про Велику вітчизняну війну. Учні 5 класу  згадали про події, які відбуваються на Сході України. Всі разом вшанували хвилиною мовчання   пам'ять воїнів, які загинули за волю України.

 

Як говорив Тарас Шевченко: « У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», тож маємо обов'язково  шанувати тих, чий святий обов'язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею. Як колись для козака почесним  обов'язком була служба в Запорізькій Січі, так і сьогодні захищати  рідну землю – це почесний обов'язок для наших юнаків.

Нехай і для нас, теперішніх захисників України, будуть священними слова  українських повстанців: « Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе»