День Гідності та Свободи

( 9 Голоса (ів) ) 

20 листопада 2015 року у Піщанському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» учні та учителі школи відзначили День Гідності та Свободи українського народу. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, самосвідомості.

У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України.
В.о. заступника з виховної роботи Сусол В.В. провела урок мужності «Ми вічні сини твої, Україно»»  для учнів 6-8 класів. Учні переглянули документальне відео про Революцію Гідності , яка була надзвичайно важким іспитом для України, але яку гідно вистояли наші мужні патріоти. Усіх присутніх особливо схвилювало декламування вірша «Мамо, не плач…», ученицею 7 класу, Кабачій С.

 

Біля експозиціі, присвяченій пам’яті загиблому бійцю АТО, який був випускником нашої школи , діти запалили свічку і вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

Ми віримо, що наші учні будуть справжніми патріотами нашої Вітчизни.