Діти Піщаної - воїнам АТО

( 6 Голоса (ів) ) 

У дивовижну осінню пору, а саме 16 жовтня, школярі Піщанського НВО зворушливо  всіх запрошували на благодійний «Український  ярмарок» в рамках акції «Діти Київщини - воїнам АТО».  Хвилювалися учителі, батьки й діти, адже ярмарок не простий, а доброчинний! Добро своїх щирих сердець передали вони  і в  гумористичних інсценізаціях, і  патріотичних піснях  та віршах,   і   в солодко-смачних та неймовірно прекрасних кондитерських виробах. На столах неначе  усміхалися сонячні торти і тістечка, помережені візерунками з пахучого крему, апетитно закликали  домашні варенички, змочені у сметані.  А високі гірки печива  мали форму і полуничок, і  персиків, і ведмедиків, і зайців. Стояли в тарілці навіть їжачки, майстерно виготовлені дбайливими маминими  та дитячими руками. А припорошених  цукровою пудрою трубочок, кругленьких колобків, трикутничків піци також було видимо-невидимо! Кожен міг купити улюблений виріб, кошти з якого діти-продавці  радісно перераховували та відправляли до спеціальної скриньки, щоб передати в руки справжнім захисникам – бійцям 72 бригади.

     І ось урочиста лінійка, на якій присутні голова волонтерської організації «Народна воля» м.Біла Церква  Шерехора Ігор Павлович  та офіцер 72 бригади капітан Портяненко  Олександр Олександрович.

Український танок   учнів початкової школи, а далі  зосереджена тиша, під час якої, якщо вслухатися,  можна  почути стук дитячих сердець. Учні вдивляються і вслухаються до  голосу  тих, хто понад усе любить Україну, хто ходить дорогою жорстокої, не потрібної нікому війни заради нашого щасливого майбутнього. Кошти , виручені під час ярмарку, і Прапор України з побажаннями від  учнів, батьків, вчителів передано. Їх малесенька частинка. Багато чого необхідно було б придбати, але гості сказали, що їм дуже потрібні захисні костюми, бо розвідники часто переміщаються повзком,  від чого  одяг швидко рветься.  Ми дуже раді, що з нашої маленької допомоги воїнам придбають півдесятка костюмів. Слава Україні!Героям слава!

Адміністрація школи та педагогічний колектив щиро вдячні батькам та учням!