З Шевченком у серці

( 6 Голоса (ів) ) 

З Шевченком у серці

     До 200-ліття Тараса Шевченка у Піщанському НВО  було  урочисто відкрито Клуб Великого Кобзаря. Учні  кожного класу тепер  стараються  довести, що вони  добре вміють писати власні твори, а головне - найкраще знають і біографію поета, і його творчий спадок.

     Тож до 201-річниці з  дня народження поета у клубі  знову проводилися різноманітні конкурси та вікторини, здійснювався перегляд кінофільмів, з яких поставав образ Великого Тараса.  Багато учнів відвідують клуб, беруть активну участь у заходах, але найкращим і найулюбленішим конкурсом для дітей є конкурс читців. За  неперервною  традицією   Шевченківських днів у березні 2015 року, як і багато років тому, пролунали найрізноманітніші поезії Великого Кобзаря та визначилися імена найкращих виконавців. Ось вони, знайомтеся.

 

Осауленко Анастасія, учениця 5 класу. Переможець номінації «Краса природи у творчості Шевченка».

 Прочитала на конкурсі читців поезію «За сонцем хмаронька встає». За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно». 


Кабачій Світлана, учениця 6 класу. Переможець номінації «Образ матері у творчості Шевченка».

 Прочитала на конкурсі читців поезію «У нашім раї на землі».  За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».

Крижанівська Аліна, учениця 7 класу. Переможець номінації «Образ із балади». Прочитала на конкурсі читців поезію «Лілея». За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».

 

Фастовець Яна, учениця 7 класу. Переможець номінації «Щирість почуттів». Прочитала на конкурсі читців баладу «Тополя» в повному (нескороченому) варіанті, за що отримала додатковий бал від членів журі. За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».

 

Роїк Наталія, учениця 8 класу. Переможець номінації «Думи Тараса». Прочитала на конкурсі читців поезію «Думи мої».  За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».


Четверікова Вікторія, учениця 8 класу. Переможець номінації «Думи Тараса». Прочитала на конкурсі читців поезію «Минають дні, минають ночі».  За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».


Найдич Ангеліга, учениця 9 класу. Переможець номінації «Мужність народу в поезіях Шевченка». Прочитала на конкурсі читців уривок із поеми  «Гайдамаки».  За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».


Слободяник Богдан, учень 9 класу. Переможець номінації «Правда Тараса». Прочитав на конкурсі читців поезію «Доля».  За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».

 Отримав додатковий бал журі за власне прочитання та створений  сценічний образ.


Олексієнко Ольга, учениця 11 класу. Переможець номінації «Жіноча доля в творчості Шевченка». Прочитала на конкурсі читців уривок із поеми «Катерина». За знання тексту   та художнє читання  має оцінку «відмінно».