Наказ про організацію заходів,спрямованих на запобігання та протидію булінгу

( 1 Голос ) 

 

 

ПІЩАНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ  «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК»  

 

 

___ ___________2020                        с. Піщана                                 № ____

 

 

┌                                                                                ┐

Про  організацію заходів,

спрямованих на запобігання

та протидію булінгу

 

  Відповідно до Статуту школи, наказу Міністерства освіти і науки України  від 26.02. 2020 №239 (зі змінами) «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», наказу відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації від 27.03.2020 № 130 « Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу(цькуванню) в закладах освіти Білоцерківського району та з метою створення безпечного освітнього середовища у школі

 

Н А К А З У Ю:

 

 

  1. Усім педагогічним працівникам опрацювати нормативно-правові акти України щодо протидії булінгу та жорстокому поводженню з дітьми

                                                                                                    до  05.04. 2020

 

  1. Відповідальною особою за виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) дітей у школі призначити заступника директора з виховної роботи Сусол В.В.
  2. Сусол В.В., заступнику директора з виховної роботи:

3.1.          ознайомитися з планом заходів відділу освіти Білоцерківської РДА (додаток 1 до наказу від 27.03. 2020 №130).

3.2.          спільно з практичним психологом Боженко С.В., шкільним бібліотекарем Троцькою М.П. розробити  план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) дітей у школі.                                                          до  15.04.2020

3.3.          затвердити план заходів з метою створення безпечного освітнього простору, вільного від насильства та  булінгу.  

                                                                                 до 18.04.2020

3.4.          спільно з класними керівниками 1-11 класів систематично проводити просвітницьку роботу з метою запобігання і протидії негативним наслідкам жорстокого поводження з дітьми, недопущення порушень  прав   учасників освітнього процесу, захисту та відновлення порушених прав.

                                                                                           постійно

3.5.          розмістити на шкільному веб-сайті інформаційні матеріали про запобігання та протидію булінгу, номери телефонів організацій та установ, служб підтримки, до яких можуть звертатися постраждалі особи, плани заходів, спрямовані на запобігання та протидію булінгу, порядок подання та розгляду (з обов’язковим дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу в школі, порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та інформацію про відповідальність осіб, причетних до булінгу.

3.6.          забезпечити проведення для педагогічних працівників школи заходів з інформування  про особливості підліткового віку та спілкування у середовищі однолітків, про формування та зміцнення механізмів захисту особистості, особливості формування самооцінки та вплив дорослих на цей процес, створення безпечного освітнього середовища.

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

       Директор НВО                                        Л.П. Ляшенко