Година спілкування "Вони помирали ,щоб жила Україна"

( 0 Голоса (ів) ) 

14.02.2020 у 4 класі було проведено годину спілкування на тему: "Вони помирали ,щоб жила Україна" до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.Учні читали вірші та переглянули відео "Небесну Сотню ,Господи, прости"

                                                                          Вчитель Боженко С.В.

година спілкування "Герої не вмирають"

( 0 Голоса (ів) ) 

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, в Піщанському НВО з учнями 3 класу було проведено виховну годину на тему: "Герої не вмирають". Школярі декламували вірші про Майдан, переглянули документальний фільм " Рейд. Сила нескоренних" та намалювали малюнки "Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні".

                                                                                                     Вчитель Лепей І.М.

"Рости, рости зернятко..."

( 0 Голоса (ів) ) 

Учнями 3 класу розпочато колективний, короткостроковий, пошуково-дослідницький проєкт "Рости, рости зернятко на радість маляткам". Напрямок проєкту актуалізовано на розширення кругозору і здібностей сприйняття у дітей того, як відбувається процес росту рослини, розуміння процесу догляду за рослинами та значущості рослин в житті людей.

                                                           Вчитель Лепей І.М.

Всесвітній день читання

( 1 Голос ) 

" Читання - це один з витоків мислення і розумового розвитку" В. О. Сухомлинський 5 лютого, у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасниками цієї акції стали й учні 2 класу. Обравши найцікавіші книжечки в нашій шкільній бібліотеці, учні читали вголос різні оповідання. А на завершення всі діти обговорювали зміст прочитаного твору і ділилися враженнями та думками щодо прочитаного. І звичайно кожний отримав "Зірочку читання".Це свято спрямовує на те, щоб надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватись між собою.

                                                                                                                          Вчитель Іваніцька О.І.

 

Родинний проєкт у 2 класі

( 1 Голос ) 

Піклування про "братів наших менших"-це обов'язок кожної людини. А особливо взимку, коли вони чекають на нашу допомогу. Ось і наші учні 2 класу, зі своїми батьками, долучилися до родинного проєкту під назвою "Які птахи прилітають до моєї годівнички взимку?" Учні зі своїми батьками, змайстрували годівнички, які ми повісили в нашому шкільному садку. Діти кожного дня спостерігають, які птахи прилітають до годівничок і контролюють, щоб вони не були порожні.

                                                                                                           Вчитель Іваніцька О.І.

     

 

Канікули , канікули!

( 1 Голос ) 

Осінь — яскрава та сонячна пора, тому її часто називають золотою. Саме на цю прекрасну пору року припадають осінні канікули. Учні 5 класу разом зі своїм класним керівником, Роїк Юлією Миколаївною, вирішили провести їх з користю. Відвідали кінотеатр ім. Довженка, мультик "Єті" не залишив байдужими нікого з присутніх. Також насолодилися чудовими осінніми краєвидами дендропарку "Олександрія". Втомлені, але щасливі повернулись додому.

                                                                                                   Вчитель Роїк Ю.М.

День іменинника в 5 класі

( 0 Голоса (ів) ) 

День народження - особливе свято. Його з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Шкода, що цей день випадає лише раз на рік: дорослі поринають у дитинство та юність, а школярі прагнуть швидше подорослішати... Вже вкотре стає традицією відзначення Дня іменинника. Учні 5 класу разом з класним керівником також вирішили привітати літніх та осінніх іменинників. Запальні танці, конкурси, презентації, а також солодкий стіл не залишили байдужими нікого.

                                                                                        Вчитель Роїк Ю.М.

Похід в театр

( 4 Голоса (ів) ) 

23 жовтня учні 11 класу з класним керівником Роїк Ю.М.відвідали Київський академічний обласний музико-драматичний театр іменіП.К.Саксаганського. До їхньої уваги пропонувалася вистава М.  Старицького "За двома зайцями".

 "За двома зайцями" - одна з найпопулярніших українських класичних комедій. Історія кохання Проні Прокопівни з київським цирульником Свиридом Голохвастовим (для якого це був лише шанс вибратися із злиднів і розбагатіти), адже кожна людина мріє про щастя, бажає великого і чистого кохання... Головний герой також не зміг обминути своєю ласкою і красунечку Галю, дочку Лимарихи... Як каже народне прислів'я: "За двома зайцями поженешся - жодного не спіймаєш".

Талановитий акторський ансамбль, прекрасна музика, забарвлені національним колоритом танці та пісні, виконані артистами у супроводі оркестру, загальна святкова атмосфера видовищної вистави - все це справило на учнів неабияке враження.

                                                                                                                                         Вчитель Роїк Ю.М.