Квест “Моє село — частинка України”.

( 3 Голоса (ів) ) 

Світлина від Відділ молоді та спорту Білоцерківської РДА.

06 червня в селі Піщана Білоцерківського району проведено молодіжний квест, який був побудований на виконанні різноманітних завдань та отримав назву “Моє село — частинка України”. Тому його основою стала патріотична тема. Гра проводилася за ініціативи відділу молоді та спорту райдержадміністрації.
Участь у змаганнях на кмітливість, винахідливість, ерудованість та витривалість взяли дві команди, до складу яких ввійшли учні Піщанського НВО. Власне квест полягав у проходженні кожною командою власного маршруту, на якому нараховувалось 10 завдань та передбачав пошуки підказок у різних куточках Піщаної. Місця, у яких вони були сховані стосувалися безпосередньо історії України, рідного краю. Організатори охопили літературну тему, а також практичні завдання. В кожній точці, а їх було сім, учасники отримували наступну підказку й частину мозаїки. На останньому етапі, кожна команда, об'єднавшись, зі знайдених частин складала прапор України. Координаторами заходу виступили головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Соколов та член молодіжної громадської ради Альона Кваша.
Цей захід показав, що за молоддю наше майбутнє, і потрібно пам’ятати, що життя буде таким, яким ми його робимо самі. Після проходження маршруту всі учасники уважніше глянули на своє мальовниче село і почали звертати увагу на те, що оточує повсякденно. Білоцерківщина багата видатними місцями, якими варто пишатися.
Відділ молоді та спорту висловлює подяку за сприяння у проведенні заходу в.о. начальника відділу освіти Вікторії Бабенко, директору Піщанського НВО Лілії Ляшенко та педагогічному колективу.

Джерело: https://www.facebook.com/bcrda2017/?hc_ref=ARRdCtB7ne2xL7fI4vliefrHszf3a1R9WkISlIbidWpBMmILVbktwZIYyfRNlECmpzU&fref=nf

Світлина від Відділ молоді та спорту Білоцерківської РДА.

Світлина від Відділ молоді та спорту Білоцерківської РДА.

Світлина від Відділ молоді та спорту Білоцерківської РДА.

Світлина від Відділ молоді та спорту Білоцерківської РДА.

Батьківські збори- тренінг

( 7 Голоса (ів) ) 

У 6 класі відбулися батьківські збори-тренінг на тему "Учимося спілкуванню". Діти і батьки працювали у групах розбирали різні ситуації .Дуже цікаво було почути 5 потреб дітей від батьків і якби вони були батьками,щоб вони хотіли від дітей. Батьки теж висловили потреби до дітей і побували  в ролі учнів. діти приготували для батьків пісню і подарунки, виготовлені своїми руками.

                                                                                                           Класний керівник 6 класу Ю. В. Ходаківська 

Моє село - краплиночка на карті

( 9 Голоса (ів) ) 

18 грудня в Піщанському НВО відбулася презентація 8 класу на тему "Моє село - краплиночка карті".

З любов'ю та гордістю представили учні свою "маленьку батьківщину". Були тут і пісні і вірші, і вікторина.Після свята батьки, вчителі та діти зібралися за чашечкою чаю обговорити проблеми  та плани класу.

                                                                                                   Класний керівник  8 класу  Т.А. Онопрієнко 

100 днів ушколі

( 7 Голоса (ів) ) 

8 грудня учні 1 класу відсвяткували своє найперше свято - «100 днів у школі» . Діти із задоволенням декламували вірші, співали та розповідали про правила , яких навчилися за час перебування у школі.

До першокласників на свято завітала “Лінь”. Та учні швидко прогнали її, адже вони всі працьовиті і старанні, чисті і охайні, ледарів серед них немає.

Директор школи, Ляшено Л.П., завуч з ВР, Сусол В.В. та завуч з НВР, Кравчук Л.В. привітали учнів емблемами першокласника.

                                                                                                                                                             Вчитель 1 класу І.М. Лепей 

Година спілкування в 9 класі

( 12 Голоса (ів) ) 

З учнями 9 класу класним керівником Качан В.В. була проведена година спілкування "День Гідності та Свободи в Україні".

Метою години спілкування є пояснити поняття « гідність» та «свобода» ; формувати  розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині  та стати на захист державних інтересів країни.

Класний керівник  В.В. Качан 

Я гідний того, щоб мене почули!

( 9 Голоса (ів) ) 

"Я гідний того, щоб мене почули!"
Особливо, якщо це голос майбутнього!
3 клас та класовод Жанна Шабельна долучилися до свята , висловивши свої думки щодо Дня Гідності і Свободи.

                                                                                                                                                                                  Шабельна Ж.В.

12 квітня - День космонавтики

( 9 Голоса (ів) ) 

12 квітня 2017 в нашій школі відбулася класна година у 7 класі, присвячена Дню космонавтики. Після вступного слова вчителя, відбувся брейн-ринг. Команда "Земляни" та "Квазар", виконуючи цікаві завдання, виявили непогані знання в області космонавтики. Був переглянутий відеоролик "Цікаві факти про космос".

Виховна година у 8 класі

( 7 Голоса (ів) ) 

24 лютого в Піщанському НВО для учнів 8 класу була проведена відкрита виховна година, на тему«Ввічливим і  чемним  будь, про  культуру  не забудь».Метою заходу булопоглибити знання учнів про етикет і його важливість у житті людини.
Навчати учнів жити у злагоді з оточуючими, сприяти розвитку культурного рівня учнів, виховувати в учнів повагу одне до одного. 

Виховна година у 5 класі

( 11 Голоса (ів) ) 

Цікаво і змістовно було проведено виховну годину у 5 класі на тему "Людям похилого віку- шана й повага!". Вчитель провела аналогію між людьми похилого віку і порою року.  Підвела дітей до того, що кожен буде дідусем чи бабусею.. Акцентувала увагу на тому, що потрібно піклуватись не тільки про рідних бабусь, а  й поступатися місцем іншим. Діти підготували портрети і розповіді про бабусь і дідусів. Разом з класним керівником виготовили листівки.