Шкільна бібіліотека - за здоровий спосіб життя

                                                                 

Здоров'я - то найбільше багатство людини. Без здоров'я людина не може бути щасливою. Воно потрібне всім, щоби радіти й насолоджуватися життям. Здоров'я залежить від того, як ти поводишся, що їси, як виконуєш режим дня, як навчаєшся, як умієш товаришувати. Недарма в народі кажуть: здоров'я треба вміти берегти, бо його не купиш ні за які гроші.

Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою, тому важливо, щоб кожна шкільна бібліотека стала центром збереження здоров’я та осередком формування здоров’я зберігаючої компетентності учнів. 
Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». 

У школі навчають не тільки читати, писати, мислити. У школі навчають жити. Добре, міцне здоров'я учнів - дуже важлива умова життєрадісного світосприймання, оптимізму, готовності долати труднощі. 

 Розпочався місячник з День відкритих дверей для батьків, вчителів, громадян

У рамках місячника «За здоровий спосіб життя», у бібліотеці була організована тематична полиця «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття», та тематичні виставки, присвячених профілактиці наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопалінню, зокрема: «Шкідливі звички: міраж і дійсність», «Спортивні перемоги - перемоги здоров'я»  . Була проведена акція «За здоровий спосіб життя».

 

Також проведений конкурс-вікторина з учнями 4 класу на тему «Що я знаю про здоровий спосіб життя»; та переглядали мультики про здоров’я .

В дитячому садочку проведена година спілкування на тему «Про вогонь нам треба знати,з ним не можна жартувати»

Вчитель української мови та літератури провелаконкурс учнівських творів

«Перемоги українських спортсменів»,та «Спорт – запорука здоров’ю»  з учнями 10 і 11 класів

Класний керівник  з 5 класом  вели бесіду на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя».І кожного дня  учнівське   самоврядування  проводили  флешмоб .І закінчився місячник виступом агітбригади: «Ми за здоровий спосіб життя»          

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити