Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. В.О. Сухомлинський

 


З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні у Піщанському НВО  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»відбувся Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Цей  традиційний захід уже вкотре  доводить, що  шкільна бібліотека є важливою, невід’ємною ланкою  навчально –  виховного процесу. Тож метою тижня стали популяризація книги, культури читання учнів, бібліотечні знання школярів. У цьому році тиждень книги пройшов в дитячому садочку «Ромашка». Учні п’ятого класу  провили виховну годину «Дім без книги, як день без сонечка» . Мета цього заходу  виховувати у дітей любов до книги, прищеплювати  навички бережного поводження з нею, познайомити з     різновидами  книжок. Було продемонстровано презентація «Якою була перша книга.» та мультик  «Гришкині  книжки»

 

 Протягом тижня проводилась акція «Подаруй бібліотеці книгу», яка об’єднала небайдужих, які змогли долучитися до неї. Завдяки учасникам акції фонд шкільної бібліотеки поповнився на 9 цікавих книг.

Крім  заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека співпрацювала з центром учнівського самоврядування та організувала перевірку стану підручників  учнів школи.

Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека  гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові  виставки, цікаві надходження.

Додати коментар


Захисний код
Оновити