З книгою жити - з добром дружити.

Бібліотека – це місце, де розум

і душа черпають свої сили в

старих чи нових ідеях.

                                                                       (вислів давніх греків)

Шкільна та сільська  бібліотеки  направлені на навчально-виховний процес по вихованню всебічно розвиненої особистості, розвитку її здібностей та обдарованості. Завжди  в Піщанському НВО робота з учнями  мала особливо важливе значення. Шкільну та сільську бібліотеки відвідують читачі різного віку.

Троцька М.П. та Кошенко О.П. мають свій підхід до дітей, адже читання процес індивідуальний, тісно пов’язаний з розвитком особистості дитини. Вперше, ставши читачем бібліотеки, першокласники поринули у світ цікавих малюнків, пригод, розповідей.

На кожного учня  заведено карточку та занесено в картотеку індивідуального читання. Формуляри помічені значками, в кінці формуляра записуються короткі відомості про кожного. При відвідуванні бібліотеки постійно проводяться з ними бесіди. Діти слухають казки, малюють до них ілюстрації, складають усно свої історії, вигадані казки, а бібліотекарі записують дитячі розповіді. Колись пригодиться!

Учні 2-11 класів, повертаючи прочитану  книгу, діляться враженнями про прочитане, отримують інформацію про нові книги, що прибули в бібліотеку. Бібліотекарі  багато уваги приділяють періодичним виданням, а тому на поличках можна знайти такі періодичні видання : газету“Журавлик”, “Клякса”, журнали “Однокласник”, “Барвінок”, “Малятко”, “Веселі уроки” та інші. У бібліотеках завжди затишно, а тематичні книжкові виставки, підготовлені  бібліотекарями, запрошують до роботи. Тому тут часто класні керівники проводять виховні години, добирають цікаві матеріали до проведення виховних заходів, свят.

Члени учнівської організації «ТЕМП» Піщанського НВО є активними помічниками бібліотекарів. Вони допомагають підшивати періодичні видання, здійснюють ремонт книг, проводять рейди «Бережи книгу». Завітайте до наших бібліотек та станьте найкращими читачами!

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити